Rozjaśnianie włosów? Nie dla wszystkich kobiet... Ta gwiazda jest tego DOBITNYM przykładem...

Chociaż według niektórych mężczyźni wolą blondynki, a kobiety w blondzie wyglądają młodziej, ta aktorka udowadnia, że w pewnych przypadkach jest... dokładnie odwrotnie.

emmarobertsblondeblonde.jpg

Emma Roberts to aktorka, która dość często zmienia kolor włosów. Jej typ urody na to pozwala, bo niemal w każdym kolorze wygląda korzystnie. Przez wiele miesięcy Roberts przyzwyczaiła nas do tego, że pokazywała się w różnych odcieniach blondu - od platyny, po wpadający w rudość, tzw. truskawkowy blond - i nie wyglądała źle. 

Ostatnio jednak aktorka postanowiła wrócić do swojego naturalnego koloru i przefarbowała włosy na kasztanowy brąz. Z taką fryzurą pojawiła się też w minionym tygodniu na gali MET, a wszyscy oniemieli.

Czerwoną, elegancką suknię dobrała tak, aby barwa uwypuklała jeszcze bardziej jej nową fryzurę. Piękny makijaż z mocno podkreślonymi oczami dodał jej natomiast tylko seksapilu. 

I gdy porównamy to, jak Emma prezentuje się w nienaturalnej dla niej fryzurze blond i ze swoimi naturalnymi, brązowymi kosmykami, wniosek jest chyba oczywisty - nie każda kobieta powinna rozjaśniać włosy.


Zobacz, jak oszałamiająco prezentowała się Emma Roberts w naturalnej fryzurze na gali MET:

emmarobertsstarstock12.jpg

emmarobertsstarstock24.jpg

 Emma Roberts podczas Gali MET 2017  

A tak aktorka wygląda w blond włosach:

emmarobertsblondeamaawardsss2222.jpg

emmarobertsbec2.jpg


Co sądzisz o naturalnym looku gwiazdy? Czekamy na komentarze! 

zdjęcia: Starstock, FameFlynet 

Zobacz też:
Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 10.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar