Rozpocznij tydzień w rytm Beyonce!

I jej stepujących dziewczyn.

Formation.png

Poniedziałki są najgorszym dniem na świecie, dobrze wszyscy o tym wiemy. Dlatego warto poszukać sobie wsparcia w to popołudnie tak, by podczas krótkiej przerwy nieco poruszyć swoje szare komórki i choć na chwilę oderwać się od tego, co właśnie robimy. Masz 3 minuty? Wskakuj!


Jak już wcześniej pisałyśmy, nie ma nic równie relaksującego jak patrzenie na modelki czy modelów tańczących, jak Lily Aldridge w ostatnim teaserze dla Michaela Korsa. Teraz mamy przyjemność oglądać kobiety z pełnymi biodrami, które stepują w rytm piosenki Beyonce “Formation”. Sposób, w jaki się ruszają, kręcą biodrami czy synchronizują, idealnie wpisuje się w charakter utworu i generalnie w styl Beyonce. Przy okazji wręcz każe poderwać się od stolika i spróbować sił w tej seksownej plątaninie stóp, długich, kręconych włosów i krągłości!


Patrząc na tak pewne siebie kobiety, które nie dość, że ruszają się jak kocice, to jeszcze stepują równiutko co do milisekundy, z pewnością odczujesz porządną dawkę energii, by z uśmiechem rozpocząć ten tydzień. To co, zaczynamy?

Zobacz też: 5 faktów na temat Beyonce, o których nie miałaś pojęcia!


Dobrego tygodnia, dziewczyny!


Zdjęcie: Screenshot YouTube


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 25.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×