Chora na autyzm dziewczynka śpiewa utwór Hallelujah i zapiera dech w piersiach!

Zobacz niesamowite wykonanie utworu "Hallelujah", Leonarda Cohena.

utwór.jpg

10-letnia Kaylee Rogers, która cierpi na autyzm oraz ADHD, podczas koncertu świątecznego stanęła na czele chóru szkolnego i wykonała utwór Leonarda Cohena „Hallelujah”. Od czasu kiedy zmarły niedawno, kanadyjski piosenkarz napisał ten utwór, był on wykonywany przez dziesiątki wokalistów z całego świata, jednak to nagranie z koncertu zapiera dech w piersiach i podbija Internet!

Ten piękny teledysk zrealizowano w budynku Szkoły Specjalnej Donaghadee w Irlandii Północnej. Dziewczynce udało się doprowadzić słuchaczy koncertu do łez. Jest to chyba najbardziej niesamowite wykonanie tego utworu, jakie do tej pory słyszałyśmy! 

Dziesięciolatka z powodu swojej choroby jest wycofana i ma trudności z nawiązywaniem kontaktu z ludźmi, jednak kiedy wychodzi na scenę, otwiera się. Rodzice są wdzięczni nauczycielom Kaylee, że odnaleźli w córce talent, ale przede wszystkim dzięki nim dowiedzieli się, jak pomóc córce porozumiewać się z otoczeniem


Odkąd wystąpienie dziewczynki ukazało się w sieci, obejrzało je ponad 3 miliony osób! Pod filmem znajdujemy same pozytywne komentarze, które napływają z całego świata:

Piękna dziewczyna z głosem anioła! Dobra robota Kaylee! Narodziny nowej gwiazdy”.

Abolutnie wspaniała” - czytamy w komentarzach. Zobacz inne popularne wykonania utworu Leonarda Cohena „Hallelujah”, które przyprawiają o ciarki:

Masz swoje ulubione covery tego utworu? Koniecznie się nimi z nami podziel!

Zdjęcia: Youtube


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 04.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Please don't trust these, as the methods they use can result in you getting banned from the game. machinecares.com/
Dodano: 2019-01-04 08:26:32 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hey really such a amazing tatoo dear lets try http://nosoundwindows10.com/ this also.
Dodano: 2018-10-13 08:52:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
google[google.coml]http://google.com[/googlr.com]
Dodano: 2018-07-28 18:32:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
Getting the online all working feature save easily in computer this there are the http://gethelpwindows10.com for given you all inquiry by the searching keyword forever and set the all setting.
Dodano: 2018-07-25 15:02:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×