Michael Buble pokazał w sieci jeden z najpiękniejszych teledysków o miłości. Internauci oszaleli!

Zobacz wideo, ale uważaj - można się wzruszyć!

bublemainvideoclipmain.jpg

Michael Buble to artysta, który w swoich piosenkach często porusza temat miłości i zakochania. Tym razem jednak nagrany przez niego utwór oraz promujący piosenkę teledysk odbił się głośnym echem w Internecie. W zaledwie kilka dni od premiery klipu w sieci, ten krótki film ma już ponad 4 miliony wyświetleń!

Czy w teledysku widzimy coś szokującego? Czy wokalista epatuje golizną? Nic z tych rzeczy! W klipie widzimy historię pierwszej i jedynej miłości pewnej pary, której to historii wtórują piękne słowa piosenki Buble: "Wierzę w zaczynanie wszystkiego jeszcze raz, wierzę, że twoje serce jest prawdziwe. Wierzę, że dobro do ciebie wraca. Jesteś światłem, które mnie unosi, które mnie prowadzi. Wierzę w ciebie". 

Niektórzy z komentujących sądzą, że słowa piosenki skierowane są do ukochanej osoby, inni uważają, że wokalista napisał ten tekst po tym, jak jego chory na raka, kilkuletni synek odzyskał zdrowie, a tekst skierował do Boga. 

Niezależnie od intencji autora tekstu, warto zauważyć, że odzew Internautów na piosenkę i teledysk jest naprawdę niesamowity! Czyżby oznaczało to, że tysiące ludzi na całym świecie tęskni za prawdziwą miłością i ma dość spotykanych w dzisiejszych czasach na każdym kroku substytutów? Na to wygląda. 


Zobacz piękny teledysk Michaela Buble do piosenki "I Believe In You" :

zdjęcie, film: Youtube 

 Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 21.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
piękna piosenka i piękny teledysk. kurcze, popłakałam się. wierzę w miłość- znalazłam najprawdziwszą na świecie.
Dodano: 2017-02-22 10:42:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×