Russell Crowe się rozwodzi

Miłość po grób to w Hollywood mit. Choć zdobywcę Oscara Russella Crowe'a i jego żonę Danielle Spencer uważano za wzorową parę, było do przewidzenia, że sielanka nie potrwa wiecznie. Skończyła się po 9 latach.

Russell Crowe się rozwodzi

Russell Crowe z żoną

Pierwsze plotki o kryzysie pojawiły się w lipcu, kiedy Danielle Spencer została sfotografowana w nocnych godzinach ze swoim tanecznym partnerem z "Tańca z gwiazdami" Damianem Whitewoodem. W tym czasie Russell przebywał na planie nowego filmu, ale żeby oddalić plotki zaserwował żonie gorące powitanie i po powrocie pocałował ją na lotnisku na oczach kamer.

Russell Crowe się rozwodzi

Russell Crowe z żoną

 Niestety próby ratowania związku zawiodły. Decyzja o rozwodzie jest podobno wielkim ciosem dla aktora i aby odciągnąć czarne myśli, gwiazdor rzucił się w wir pracy. Nie jest to zresztą trudne - Russell Crowe ma w najbliższym czasie zaplanowany udział aż w sześciu nowych produkcjach, m.in. w adaptacji powieści Victora Hugo "Nędznicy".

Ja na hollywoodzkie realia Russell Crowe i Danielle Spencer byli parą rekordowo długo! Kliknij tutaj i zobacz listę najkrótszych małżeństw gwiazd

To nie jest pierwsza decyzja o rozstaniu znanej pary. Russell i Danielle poznali się już w 1990 roku. Ich gorący romans trwał do 2000 roku, kiedy aktor zaczął spotykać się z Meg Ryan. Ostatecznie para wróciła do siebie i w 2003 roku wzięła ślub. Ze związku narodziła się dwójka dzieci - 8-letni dziś Charles i 6-letni Tennyson. Chłopcy mają zostać pod opieką matki.

Russell Crowe z żoną i dziećmi

Russell Crowe z żoną i dziećmi


Russell Crowe się rozwodzi

Russell Crowe z żoną


Foto: FameFlynet

Źródło: mirror.co.uk


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Poniedziałek 15.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Wielka szkoda :-( Ale mimo wszystko życzę powodzenia Russell.
Dodano: 2012-10-15 19:39:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×