Ryszard Rynkowski - Razem

Od 27 listopada w sklepach dostępna jest najnowsza płyta Ryszarda Rynkowskiego - Razem. Muzyk współpracował z Chórem z programu "Bitwa na Głosy" i Polską Filharmonią "Sinfonia Baltica" w Słupsku i Elbląską Orkiestrą Kameralną.

Ryszard Rynkowski - Razem

Ryszard Rynkowski - Razem

To może być świetny prezent na gwiazdkę, jeden z największych głosów na polskiej scenie muzycznej powraca z nowym albumem, Ryszard Rynkowski.


Nowy, dwupłytowy album Ryszarda Rynkowskiego. Pierwsza płyta, nagrana z udziałem chóru z "Bitwy na Głosy" zawiera covery znanych przebojów. Druga płyta, nagrana z udziałem orkiestry „Sinfonia Baltica” i kameralnej z Elbląga, zawiera wersje symfoniczne wersje wybranych utworów Ryszarda Rynkowskiego.

Dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji Elbląg, która wspiera młode talenty z regionu. Powstanie płyty wsparli finansowo: Alstom, Lotos S.A., lokalny producent mebli Wójcik. Album promuje cover "Always Look On The Bright Side Of Life".

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Kliknij i kup nową płytę Ryszarda Rynkowskiego w promocyjnej cenie. To idealny upominek dla wszystkich fanów artysty!Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Bogumiła Grassmann , Czwartek 13.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×