Ryszard Rynkowski w "Bitwie na głosy"

Popularny polski muzyk będzie reprezentował Elbląg!

Ryszard Rynkowski

Ryszard Rynkowski jest kolejną gwiazdą, która poprowadzi swój zespół wokalny w drugiej edycji muzycznego show "Bitwa na głosy". 17 stycznia w Elblągu, w Ratuszu Staromiejskim, przy ul. Stary Rynek 25, odbędzie się casting do jego drużyny. Start castingu o godz. 9.00.

Ryszard Rynkowski powróci do rodzinnego Elbląga, w którym się urodził i dorastał. Tam też rozpoczynał swoją karierę udzielając się  w amatorskich zespołach. Artysta jest Honorowym Obywatelem tego miasta. Silny związek z tym regionem akcentuje również w swojej twórczości. W 2011 r. wspólnie z innymi muzykami, między innymi z Januszem Panasewiczem, który także weźmie udział w "Bitwie na głosy", nagrał piosenkę "Cudne Mazury" (w ramach akcji "Mazury Cud Natury").

Czy rywalizację panów i ich grup zaostrzy  fakt pochodzenia  z jednego regionu? Osoby biorące udział w castingu muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do drugiego etapu, który odbędzie się następnego dnia.

"Bitwa na głosy" pojawi się na antenie TVP 2 już w marcu.

Źródło: Mat. prasowe
Foto: BE&W


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 12.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
basia4ab
Lubię Jego piosenki i często ich słucham.
Dodano: 2012-01-19 11:16:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Ryszard Rynkowski - Razem

    Ryszard Rynkowski - Razem

    Od 27 listopada w sklepach dostępna jest najnowsza płyta Ryszarda Rynkowskiego - Razem. Muzyk współpracował z Chórem z programu "Bitwa na Głosy" i Polską Filharmonią "Sinfonia Baltica" w… czytaj więcej

  • Kiedy mąż jedzie w delegację

    Kiedy mąż jedzie w delegację

    Mój mąż dostał propozycję pracy w innym kraju, ja jednak mam tutaj dobrą posadę. Boję się go puścić samego na rok ponieważ tyle słyszy się o zdradach, itd. Czy moje obawy są… czytaj więcej