Santigold "Master Of My Make Believe"

Po czterech latach od wydania debiutanckiego albumu Santi White, dziś znana jako Santigold, a wcześniej jako Santogold, wreszcie uszczęśliwia fanów drugim krążkiem. Z całą pewnością będzie on wielkim wydarzeniem w świecie muzyki popularnej, bo Amerykanka to artystka, która ucieka od jednoznacznej stylistyki i słynie z tego, że lubi łączyć gatunki.

SantigoldW ciągu kilku lat od wydania pierwszej płyty Santigold stała się jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych artystek na świecie. Amerykanka nie tylko ma wyjątkowy głos i nietuzinkowe umiejętności interpretacyjne, lecz również potrafi zgrabnie mieszać pop, hip-hop, reaggae, dub, elektronikę, punk i nową falę. Wszechstronność i talent Santigold doceniło wielu artystów, zapraszając ją do wspólnych nagrań (m.in. Mark Ronson, Red Hot Chili Peppers, Beastie Boys, Amadou & Mariam, Basement Jaxx, Christina Aguilera).

Zdobyte znajomości wśród topowych gwiazd mainstreamu i alternatywy przydały się Santigold podczas pracy nad drugą płytą. "Master Of My Make-Believe" amerykańska artystka przygotowywała we współpracy z między innymi takimi osobistościami, jak David Sitek z TV On The Radio, Buraka Som Systema, Nick Zinner i Karen O z Yeah Yeah Yeahs. Poza tym skorzystała z usług sprawdzonych przyjaciół, jak Switch i Diplo. Do promocji krążka wybrano piosenki "Big Mouth", "Disparate Youth" oraz "Go!" z udziałem Karen O. Każda z nich to materiał na wielki światowy przebój. Santigold wraca w wielkim stylu!

Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

Birdy - Birdy 

Polak zwycięzcą w kokursie Beyonce!

Finalista Mam Talent wydaje debiutancki album!


Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Czwartek 10.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×