Selena Gomez i ex Belli Hadid są parą! Reakcja modelki mówi sama za siebie...

Czy to plaga zakończonych przez nowe romanse przyjaźni w show-biznesie? Zobacz zdjęcia!

selenatheweekendmainmian.jpg

Dziś rano świat obiegły zdjęcia Seleny Gomez i wokalisty The Weekend opublikowane przez portal TMZ. Na fotografiach widać, jak sławna dwójka czule się obściskuje i całuje. Tym sposobem serwis niejako obwieścił światu, że tych dwoje jest razem. To dla Seleny pierwszy związek po tym, jak przez ponad rok pozostawała singielką po nieudanym i burzliwym związku z Justinem Bieberem. Poprzednia relacja podobno mocno odbiła się na zdrowiu psychicznym wokalistki. Według medialnych doniesień, Selena miała nawet załamać się po rozstaniu i zacząć sięgać po farmaceutyki, które działały na nią uspokajająco. Doszło nawet do tego, że Gomez trafiła na odwyk, co oficjalnie sama potwierdziła.

Tym razem Selena ma chyba nadzieję na nieco bardziej udany związek. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi widać, jak zadowolona jest dziewczyna, gdy wychodzi późnym wieczorem z lokalu w objęciach The Weekend, którego prawdziwe nazwisko to Abel Makkonen Tesfaye. Nie chcemy być złym prorokiem, jednak, jak, to mówią - "nie zbuduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu", a w tej konfiguracji z całą pewnością ktoś jest nieszczęśliwy i właśnie dał temu publiczny wyraz. 

Mowa oczywiście o byłej dziewczynie Tesfaye, czyli Belli Hadid, z którą wokalista miał podobno zejść się ponownie w grudniu, tuż po pokazie Victora's Secret, na którym para spotkała się pierwszy raz od zerwania. Natychmiast po ukazaniu się czułych zdjęć Seleny i The Weekend w sieci, Bella miała ostentacyjnie przestać obserwować na Instagramie Gomez, z którą do tej pory się przyjaźniła. Siostra Belli - Gigi jest bowiem jedną z najlepszych przyjaciółek Taylor Swift, z którą mocno przyjaźni się również Selena. Mówiło się nawet o tym, że wszystkie te celebrytki należą do tzw. "składu Taylor". Jak widać, przez jednego faceta teraz cały skład może się rozpaść.

Przypomnijmy, że niedawno podobna sytuacja wydarzyła się między Rihanną, Drake'em i Jennifer Lopez.

Zobacz: Jennifer Lopez potwierdziła relację z Drake'em. Rihanna nie wytrzymała...

Co o tym sądzisz? Czy to jakaś nowa plaga w show-biznesie? A czy Ty poświęciłabyś przyjaźń dla związku z byłym przyjaciółki? Czekamy na komentarze!


Zobacz zdjęcia Seleny i The Weekend, jakie opublikowano w sieci:

Spotkanie The Weekend i Belli Hadid na wybiegu podczas pokazu Victoria's Secret w grudniu: 

FFN_OTA_VSFS_RUNWAY_1_11302016_52245561_midres.jpg

 zdjęcia: FameFlynet, Instagram.com/tmz_tv/Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 12.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-12)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×