Selena Gomez wróciła po długiej przerwie i... od dwóch dni wszyscy o niej mówią!

Gwiazda pojawiła się publicznie pierwszy raz po tym, jak trzy miesiące temu zniknęła z mediów, z powodu problemów osobistych i poruszyła istotny dla setek tysięcy młodych ludzi temat. Jaki?

selenagomezredmain.jpg

Nie jest żadną tajemnicą, że około trzy miesiące temu, Selena Gomez całkowicie zniknęła ze świata mediów. Co było tego powodem? Media spekulowały, że wokalistka załamała się po kolejnej ostrej kłótni ze swoim byłym chłopakiem - Justinem Bieberem, którą cały świat mógł śledzić w mediach społecznościowych.

Inni z kolei twierdzili, że Gomez po raz kolejny trafiła na odwyk z powodu uzależnienia od leków uspokajających. Kilka dni temu do tych rewelacji oficjalnie odniosła się w końcu sama Selena, która podczas rozdania Amerykańskich Nagród Muzycznych (American Music Awards 2016) odebrała nagrodę dla najlepszej piosenkarki pop-rock i wygłosiła poruszającą przemowę, dzięki czemu znalazła się na ustach dziennikarzy z całego świata. Co takiego powiedziała Selena? 

selenaama1.jpg

 Selena Gomez na gali AMA 2016 

selenaama2.jpg

 Selena Gomez 

Wokalistka zaczęła od stwierdzenia, że dwa lata temu, dokładnie na tej samej scenie po raz pierwszy w stu procentach szczerze opowiedziała publicznie o swoim życiu i o swoich problemach, głównie zdrowotnych (Gomez choruje na toczeń - przyp. red.). Następnie odniosła się do swojej zawodowej przerwy: - Musiałam przestać, bo miałam wszystko i byłam kompletnie zdruzgotana wewnętrznie - kontynuowała swoją przemowę młoda gwiazda. - Próbowałam trzymać to wszystko w ryzach, żeby was nie zawieźć, ale zawiodłam siebie. Nie chcę oglądać na Instagramie waszych ciał. Chcę widzieć, co macie tu (wskazała na klatkę piersiową - przyp. red.).

Nie staram się już uzyskać dowartościowania, już tego nie potrzebuję. Wszystko, co chcę wam z głębi serca powiedzieć, to to, że jestem ogromnie wdzięczna za to, że każdego dnia mogę dzielić się tym, co kocham z ludźmi, których kocham. Następnie wokalistka podziękowała fanom. Na koniec dodała także: - Jeśli jesteście złamani na duchu, nie musi tak zostać. Jest jeszcze jedna rzecz, którą powinniście o mnie wiedzieć, niezależnie od tego, czy szanujecie mnie, czy nie: ja przejmuję się ludźmi i dziękuję wam bardzo za tę nagrodę. Ona jest dla was

Przypomnijmy także, że przed przerwą w karierze, w wywiadzie dla magazynu "People", Selena kilkakrotnie odniosła się do swojej choroby, tłumacząc, że może ona skutkować objawami depresji oraz stanami lękowymi, przez które gwiazda nie może normalnie funkcjonować.  

selenaama3.jpg

 Selena Gomez podczas American Music Awards 2016 

Słowa młodej wokalistki poruszyły zarówno amerykańskie środowisko muzyczne, jak i tysiące innych ludzi na całym świecie, którzy zmagają się z problemem depresji i stanów lękowych. Swoją wypowiedzią Gomez poruszyła też na nowo temat depresji wśród ludzi bardzo młodych, która dopada ich obecnie coraz częściej. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zmaga się z podobnym problemem, pamiętaj, że jest wiele organizacji, do których możesz zgłosić się po pomoc. Jeśli jesteś złamany na duchu, nie musi tak zostać. Decyzja należy do Ciebie. 

zdjęcia: FameFlynet  Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 22.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (8)

Awatar
Anonim
Gomez ponoć cierpi na toczeń układowy, a to poważna choroba i raczej nie pozwala dożyć starości. Jeżeli to prawda jest poważnie chora.
Dodano: 2017-04-30 16:04:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
super kreacja.podobną dałam sobie uszyć w Evivie. prosta skromna a szykowna polecam:)
Dodano: 2016-12-05 16:05:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
Justin jestes idiota .Stracil najwiekszy skarb!!!
Oby mu wybaczyla .
Dodano: 2016-11-26 19:51:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
Brawo Selena.
Dodano: 2016-11-26 19:49:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Selena jest niesamowicie inteligentna .Natomiast Justin tylko ladnie spiewa.
Dodano: 2016-11-26 19:47:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
Justin love you
Dodano: 2016-11-23 19:36:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
Justin Bieber jest super a Selena to krowa sztuczna
Dodano: 2016-11-23 19:35:37 Zgłoś nadużycie
Anonim
Selena jest super a justin Bieber to idiota
Dodano: 2016-11-22 19:31:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×