Serial "Klan" - wczoraj i dziś

Czy wiecie, że serial "Klan" gości na naszej antenie już od 16 lat? Twórcy serialu właśnie obchodzili huczną rocznicę 2500 odcinka. Zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie serialu na przestrzeni lat. Zapraszamy do naszej galerii!

Serial " Klan"  -  wczoraj i dziś

Serial "Klan"  -  wczoraj i dziś


Serial "Klan" nadawany jest nieprzerwanie od września 1997 roku, czyli przeszło już 16 lat. Niektórzy porównują go do znanego na całym świecie tasiemca - "Mody na sukces". Bohaterowie telenoweli to członkowie wielopokoleniowej rodziny Lubiczów, których życie do złudzenia przypomina zwykłą codzienność Polaków: miłość, zdrada, niesnaski rodzinne, problemy zdrowotne, problemy finansowe, kłopoty w pracy itp.

Przez plan serialu przewinęło się setki aktorów. Jedni zagrali tylko epizodyczne role, drudzy zagościli na dłużej, a są też tacy którzy występuję w serialu od samego początku, mi.in. Kaja Paschalska, która wciela się w rolę Oli Lubicz.

Klan ogląda dziś ponad 2 mln osób. Serial plasuje się na czwartym miejscu wśród tabeli oglądalności codziennych seriali. Największą oglądalność w ostatnim czasie zdobył odcinek, w którym to uśmiercony został jeden z głównych bohaterów - Rysiek Lubicz, serial oglądało wtedy ponad 4 mln osób.

Gorąco zachęcamy Was do obejrzenia naszej galerii i metamorfoz naszych serialowych gwiazd!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Agnieszka Podgórska , Środa 20.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marygaj
Film trwa więcej niż całe życie mojej córki. No nieżle. Ja już nie oglądam ale życzę innym wytrwałości.
Dodano: 2013-11-22 12:55:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×