Serial "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków!

"Moda na sukces" już się skończyła, ale w Polsce jest kilka aspirujących na jej miejsce pod względem długości emisji seriali. "Na Wspólnej" właśnie kończy 12 lat! Sprawdźcie, czym nas zaskoczy jubileuszowy odcinek.

Na-wspólnej


Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny! To właśnie 23 stycznia 2003 roku po raz pierwszy wyemitowano odcinek serialu, a po tych 12 latach przyszedł czas także na 2000 odcinek, który na antenie TVN zostanie wyemitowany już dzisiaj, tj. 14. stycznia, a jego fabuła nie będzie zwyczajna.

To nie przypadek, a misternie zaplanowana i zrealizowana niespodzianka dla naszych widzów. - mówi Tomasz Karpiński, producent "Na Wspólnej" ze strony TVN. Bardzo nam zależało na tym, żeby ten wyjątkowy 2000 odcinek, był również wyjątkowy pod względem wątków. Zanim jednak widzowie zobaczą dwie zjawiskowe młode pary na ślubnym kobiercu, mogą się spodziewać potężnej dawki emocji! Cała ceremonia stanie bowiem pod znakiem zapytania, gdyż na kilka godzin przed jej rozpoczęciem panny młode i ich druhny – zamiast robić się na bóstwa - będą siedziały za kratami! Czym sobie na to zasłużyły i kto wybawi je z opresji – dowiecie się Państwo z 2000 odcinka. - puentuje producent.

Jednak w dzień tak ważnego jubileuszu serialu nie może być tragedii. Oczywiście wszystko dobrze się skończy. Monika Zięba i Damian Cieślik oraz Joanna Budzyńska i Bogdan Berg - w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół - powiedzą sobie jednak sakramentalne "tak"! Po ceremonii ślubnej odbędzie się huczne wesele, które wyemitowane zostanie w kolejnym odcinku. Czekać na nas będzie wzruszająca mowa Marii Zięby, wokalny popis Michała, który mocno wpłynie na jego życie. Popis sceniczny da również Marta. Będzie się działo!

Jesteście fanami polskich seriali?

Na-wspólnej

Na-wspólnej

Na-wspólnej


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 14.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Ciekawa Fryzura Marty Wierzbickiej

    Ciekawa Fryzura Marty Wierzbickiej

    Na prezentację wiosennej ramówki TVN Marta Wierzbicka, wcielająca się w rolę Oli z "Na Wspólnej" zaprezentowała się w niebanalnej fryzurze. Jak Wam się podoba? Ładnie wygląda? czytaj więcej

  • Zjawiskowa Anna Guzik!

    Anna Guzik

    Anna Guzik w ostatnim czasie zmieniła się nie do poznania! Przeszła całkowitą metamorfozę. Od szarej myszki do pięknej świadomej kobiety! Zobaczcie najnowsze zdjęcia Anny Guzik: czytaj więcej