Sonia Bohosiewicz śpiewa w "Tak to leciało!"

W nowej, wiosennej edycji muzycznego show, w którym trzeba wykazać się znajomością tekstów piosenek, wystąpi popularna aktorka, Sonia Bohosiewicz, grająca główną rolę w nowym serialu Dwójki "Aida". Artystka zdecydowała się powalczyć o pieniądze na Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach. Mnóstwo zabawnych sytuacji, piękne, oryginalne wykonania znanych piosenek oraz mnóstwo historii opowiedzianych przez gościa specjalnego – tego mogą spodziewać się widzowie "Tak to leciało!".

"Tak to leciało"

Maciek Miecznikowsk
i wypytał Sonię o wszystkie interesujące wydarzenia z jej życia. Między innymi o to jak została aktorką. Prowadzący zadawał jej kolejne coraz trudniejsze zagadki muzyczne, a gwiazda dawała mu w zamian kolejne coraz bardziej zaawansowane lekcje aktorstwa. Gdy doszło do sceny pocałunku, zaczęły się schody. Maciek nieco speszony chciał jak najlepiej podołać zadaniu, jednak doświadczenie Soni okazało się onieśmielające. Jak wyglądała nauka całowania w "Tak to leciało!"?

W roli suflerów wystąpili aktorzy grający z Sonią w nowym serialu "Aida". Obydwoje wsparli gwiazdę wokalnie. Iwona Bielska dołączyła do niej przy kategorii seksownych piosenek. Z kolei Sebastian Konrad stanął u boku aktorki przy hicie Beaty Kozidrak "Józek nie daruję ci tej nocy". Podpowiedź w jego wykonaniu przybrała postać rozśmieszających do łez kalamburów.

Widzowie będą mieli okazję poznać gust muzyczny artystki oraz jej świetne umiejętności wokalne. Sonia zaskoczy wszystkich oryginalnymi wersjami utworów Maryli Rodowicz, Lady Pank, Hanki Ordonówny, Varius Manx czy Hanny Banaszak. Najbardziej obawiała się kategorii "hip-hop".  Jakie piosenki miała do wyboru? Czy raperski repertuar okazał się trudny czy może artystka mimo obaw poradziła sobie z nim bez problemu?   

Ile pieniędzy udało jej się wygrać na Hospicjum w Żorach oraz jakie piosenki zaśpiewała w specjalnym wydaniu programu? Tego dowiecie się oglądając muzyczne spotkanie z Sonią Bohosiewicz, 11 marca, o godz. 19.00, w "Tak to leciało!", w Dwójce!


Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 20.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×