Sprawdź, co cię czeka w kwietniu!

Przedstawiamy horoskop ogólny dla wszystkich znaków zodiaku na kwiecień przygotowany przez wróżkę Stellinę. Zobaczcie koniecznie!

Sprawdź, co cię czeka w kwietniu!

Sprawdź, co cię czeka w kwietniu!BARAN

Miłość: osoby w stałych związkach będą się aktualnie zastanawiać nad dalszym losem związku, nie podejmiecie teraz konkretnych decyzji, dacie sobie czas do namysłu. Single spędzą mile czas z kimś nowo poznanym.

Praca i finanse: to bardzo korzystny dla Was miesiąc. W obecnej pracy czekają Was owocne negocjacje, szykujcie się na awans. Dla osób szukających pracy pojawią się teraz nowe możliwości, dosyć korzystne finansowo. To również dobry czas dla osób, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą. Wasze finanse się teraz znacznie poprawią.

Zdrowie: zadbajcie o układ odpornościowy, możecie odczuwać przemęczenie i brak apetytu. Częste spacery na świeżym powietrzu korzystnie wpłyną na Wasz organizm.

BYK

Miłość: to będzie trudny okres dla osób w stałych związkach. Czas trudnych rozstań i pożegnań. Wielu z Was podejmie teraz ostateczną decyzję o zakończeniu obecnego związku. Osoby samotne poznają teraz kogoś, kto Was niesamowicie zauroczy, na świat będziecie patrzeć przez pryzmat różowych okularów. Całkiem prawdopodobne, że będzie to osoba związana z Waszą pracą.

Praca i finanse:  w obecnej pracy będziecie chcieli zaistnieć i pokazać się od jak najlepszej strony szefowi. Skupicie się wyłącznie na działaniach, które będą Was prowadzić do upragnionego celu. Osoby szukające pracy dostaną teraz propozycję wyjazdu do innego kraju pod kątem zarobkowania, ale uważajcie na tą propozycję, bo ktoś będzie chciał Was oszukać.

Zdrowie: zwróćcie uwagę na układ kostny i kręgosłup. Wasze nogi wołają o odpoczynek.

BLIŹNIĘTA

Miłość: osoby w stałych związkach będą teraz do reszty pochłonięte sprawami zawodowymi i pracą. Skupicie się aktualnie na nowych możliwościach pod kątem zarobkowania i finansach. Single na początku miesiąca poczują się trochę zagubione i samotne. Nie popadajcie w czarnowidztwo, gdyż w drugiej połowie miesiąca będziecie mieć możliwość nawiązania nowej znajomości.

Praca i finanse: dla osób już pracujących pojawią się nowe możliwości, dostaniecie ciekawą propozycję biznesową. Część z Was złoży wypowiedzenia z obecnej pracy na rzecz tej nowej, bardziej korzystnej finansowo. Nie będzie to dobry czas dla osób szukających nowej pracy. To raczej okres stagnacji i przeczekania. Finanse bez zmian ale stabilnie.

Zdrowie: to będzie dobry czas dla kobiet spod tego znaku, które planują zajście w ciążę. Zwróćcie uwagę na kończyny górne, zadbajcie o dłonie i okolice klatki piersiowej.

RAK


Miłość: ten miesiąc okaże się być dla Was bardzo korzystny w kwestii uczuć. W stałych związkach dojdzie do poprawy w relacjach między Wami. Okres ten będzie sprzyjał różnym wyjściom na  imprezy, spotkania towarzyskie w gronie przyjaciół i znajomych, co korzystnie wpłynie na Wasz związek. Single nawiążą ciekawą znajomość pod koniec miesiąca i jest duże prawdopodobieństwo, że będzie to znajomość na długie lata.

Praca i finanse: miesiąc korzystny dla osób zajmujących się pracą twórczą, artystyczną. W obecnej pracy spotkacie się z uznaniem ze strony szefa, wreszcie zostaniecie docenieni. Osoby szukające pracy w tym miesiącu raczej jej nie znajdą, musicie jeszcze poczekać. Spodziewajcie się dodatkowych przypływów gotówki.

Zdrowie: zwróćcie uwagę na układ hormonalny. W tym czasie mogą się ujawnić niektóre choroby dziedziczne, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

LEW

Miłość: w stałych związkach wszelkie konflikty między Wami zostaną wreszcie zażegnane. Spędzicie razem miłe chwile, będziecie cieszyć się swoim towarzystwem. Single poznają teraz kogoś bardzo atrakcyjnego. Wręcz stracicie głowę dla tej osoby, do tego stopnia, że przymkniecie oko na pewne jej wady.

Praca i finanse: osoby już pracujące dostaną teraz dobre wiadomości, awans macie na wyciągnięcie ręki. Dla szukających pracy pojawi się nowa oferta, zresztą dosyć korzystna finansowo. Możecie liczyć na pomoc wpływowego mężczyzny. Wasz budżet się teraz znacznie poprawi.

Zdrowie:  mogą pojawić się problemy zdrowotne związane z wyglądem zewnętrznym i dolegliwości o podłożu alergicznym.

PANNA

Miłość: w stałych związkach zrobi się trochę zamieszania przez osoby trzecie, w Waszym życiu pojawi się ktoś nowy, kto Was niezmiernie zafascynuje. Wszystko dokładnie przemyślicie i pozostaniecie jednak wierni obecnemu partnerowi. Single będą miały teraz możliwość nawiązania nowej znajomości, uważajcie jednak na nowo poznaną osobę, gdyż nie będzie ona do końca wobec Was uczciwa.

Praca i finanse: osoby obecnie pracujące dostaną teraz dodatkową propozycję współpracy lub pracy na pół etatu. Dla osób szukających pracy pojawi się nowa oferta, która Was bardzo usatysfakcjonuje finansowo. Okres korzystny na różnego rodzaju inwestycje. Koniecznie zagrajcie w grę losową, jest duża szansa wygranej.

Zdrowie: macie niestabilny układ nerwowy. W tym czasie mogą pojawić się problemy neurologiczne i różnego pochodzenia nerwobóle.

WAGA

Miłość: dla osób w stałych związkach to będzie trudny okres. W pierwszej połowie miesiąca będziecie mieć problemy w porozumiewaniu się z partnerem. Będziecie rozczarowane obecną relacją, poczujecie się bardzo samotne. Single natomiast mają teraz dużą możliwość poznania swojej drugiej połówki. Pozna Was ze sobą kobieta, którą już znacie.

Praca i finanse: w obecnej pracy zaczniecie zbierać plony, na które sami ciężko zapracowaliście. Osoby szukające pracy dostaną teraz ciekawą propozycję, szykują się dla Was duże zmiany. Możecie liczyć na poprawę Waszej sfery finansowej za sprawą kobiety rodzinnej.

Zdrowie: mogą pojawić się problemy z układem krążeniowym, często kontrolujcie ciśnienie. Zwróćcie uwagę na układ hormonalny i pracę tarczycy.

SKORPION

Miłość: osoby w stałych związkach na początku miesiąca czeka poważny kryzys, jeśli go przetrwacie i spróbujecie pójść na kompromis, Wasz związek odżyje ponownie, a więź Was łącząca stanie się nierozerwalna. Osoby samotne będą miały teraz możliwość poznania kogoś wyjątkowego, jednak czas pokaże, że nie będzie to dla Was partner do związku stałego. Będziecie rozczarowani tą nową znajomością.

Praca i finanse: to będzie dosyć trudny dla Was miesiąc. W obecnej pracy czeka Was rozczarowanie, poczujecie się niedocenieni przez szefa. Nie wchodźcie teraz w zatargi i konflikty, bo grozi Wam zwolnienie. Dla osób szukających pracy pojawią się teraz nowe możliwości, jednak dobrze się zastanówcie nad tą propozycją, gdyż będzie ona dla Was niekorzystna.

Zdrowie: zwróćcie teraz uwagę na układ pokarmowy. W tym okresie mogą się ujawnić niektóre choroby kobiece.

STRZELEC

Miłość: to będzie wprost idealny i bajkowy dla Was miesiąc. W stałych związkach nastąpi radość, porozumienie i harmonia. Osoby samotne będą miały teraz możliwość poznania tej jedynej, wymarzonej osoby na całe życie. Spodziewajcie się propozycji krótkiego wyjazdu lub drobnego prezentu od ukochanej osoby.

Praca i finanse: w obecnej pracy będziecie musieli się wykazać stanowczością i dużym zaangażowaniem. Nie bójcie się ujawniać Waszych pomysłów i nowych projektów, gdyż teraz wiele z nich zostanie zaakceptowane przez szefa, sporo tym zyskacie. Osoby szukające pracy dostaną teraz propozycję współpracy lub pracy dorywczej. Wasze finanse będą stabilne.

Zdrowie: mogą pojawić się problemy z pracą serca. Zadbajcie o układ krążeniowy i moczowy.

KOZIOROŻEC

Miłość: w stałych związkach nastąpi znaczna poprawa w relacjach, do tego stopnia, że będziecie myśleć o powiększeniu Waszej rodziny. Czego chcieć więcej? Osoby samotne staną teraz przed trudną decyzją w uczuciach. Będziecie zmuszeni dokonać wyboru między dwiema osobami, które pojawią się w Waszym życiu. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiecie będzie ona dla Was korzystna.

Praca i finanse: w obecnej pracy zaczniecie zbierać żniwa, wreszcie zostaniecie docenieni przez szefa. Osoby szukające pracy dostaną teraz dwie propozycje, ale tylko jedna z nich będzie dla Was korzystna. Spodziewajcie się znacznej poprawy finansów.

Zdrowie: teraz możecie odczuwać silne migreny i bóle głowy, wskazany kontakt z dobrym lekarzem. Jesteście przemęczeni, powinniście trochę odpocząć.

WODNIK

Miłość: nadszedł dla Was czas radykalnych posunięć i zmian. W stałych związkach kwiecień będzie miesiącem kłótni i nieporozumień między Wami. Część z Was opuści swoich partnerów i zakończy obecne związki na rzecz kogoś nowego, z kim zaczniecie od nowa planować swoją przyszłość. Single staną przed trudną decyzją wyboru między dwoma partnerami.

Praca i finanse: w obecnej pracy będziecie mieć możliwość odnieść sukces, ale pod warunkiem, że wykażecie się determinacją, stanowczością i powalczycie o swoje. Osoby szukające pracy mogą teraz liczyć na pomoc ze strony mężczyzny z urzędu. Czekają Was duże zmiany w sferze pracy. Część z Was wybierze się na dodatkowe kursy i szkolenia aby podnieść swoje kwalifikacje. Wasza sytuacja finansowa ulegnie teraz znacznej poprawie.

Zdrowie:  zadbajcie o układ pokarmowy i serce. Mogą pojawić się problemy skórne o podłożu alergicznym.

RYBY

Miłość: w stałych związkach zapanuje chłód, nie będziecie mogli dojść do porozumienia ze swoim partnerem. Będziecie teraz zastanawiać się nad dalszymi losami Waszego związku, dużo uwagi poświęcicie sprawom zawodowym i finansom. Single będą mieli teraz możliwość zawarcia nowej znajomości. Osoba ta zrobi na Was duże wrażenie, jednak czas pokaże czy będzie to dla Was partner do stałego związku. Może Wam się wydawać, że ta znajomość będzie dosyć wolno posuwać się do przodu, jednak okażcie więcej cierpliwości i nie skreślajcie jej  na samym początku.

Praca i finanse: korzystny i tłusty finansowo okres dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Teraz macie szansę na spore zyski. Osoby szukające pracy dostaną nową propozycję od dosyć miłej kobiety. Finanse bez zmian, stabilnie.

Zdrowie: w tym miesiącu powinniście zwrócić szczególną uwagę na Waszą sferę zdrowia. Zwróćcie uwagę na układ hormonalny i krążeniowy. Zadbajcie o nerki i układ moczowy, ciepło się ubierajcie aby się nie przeziębić.


Rytuały miłosne, skrypty runiczne, odblokowanie czakr, oczyszczanie energetyczne i inne porady
Wróżka Stellina
Wyślij SMS o treści: TC.STELLINA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł brutto.
Chat z wróżką na stronie 1.99 zł/min brutto.
Pełny profil Wróżki znajdziesz na: www.wizytauwrozki.plDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 03.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
keczi
oby się sprawdził
Dodano: 2013-04-03 13:33:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×