ST GERMAIN zagra 5 listopada w Warszawie!

St Germain powraca!Tego nie możecie przegapić!

mk123456.jpg

Dwadzieścia lat po debiutanckim albumie Boulevard, piętnaście po multi-platynowym krążku Tourist (ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy) i po ogólnoświatowej trasie koncertowej, Ludovic Navarre, alias St Germain, ponownie wszedł do studia nagrań. Darzony wielkim szacunkiem i poważaniem w świecie muzyki elektronicznej, pionier „French Touch” oraz kreator inteligentnego, zmysłowego i oryginalnego deep house’u, St Germain zawsze się wyróżniał. Jego doskonałość opiera się na subtelnej, acz złożonej mieszance przeróżnych instrumentów, autentycznych źródeł i nowoczesnych wpływów, ukazującą jego miłość do blues’a, jazz’u i czarnej muzyki różnego rodzaju, z hipnotycznymi powtórzeniami i elegancko wplątanym wokalem. Chyba nikt nie może zapomnieć tak znanych utworów, jak Alabama Blues czy Rose Rouge, hitów, które były grane na całym świecie… nawet podczas koncertów Rolling Stonesów!

Najnowszy album St Germain jest kolorową i wyjątkową muzyczną wyprawą. Na krążku nagranym z udziałem afrykańskich muzyków, usłyszeć możemy tradycyjne malijskie instrumenty, tak jak kora, balafon czy ngoni, które dzięki sekretnej formule znanej wyłącznie St Germain, łączą się idealnie z gitarami elektrycznymi, pianinami i saksofonami, tworząc wspaniałą całość.

Pierwszym singlem z nowego albumu jest Real Blues. Przywołujący na myśl lato, słońce i wakacje utwór, splata w sobie legendarny głos Lightnin’ Hopkins z dzikimi beatami, mocnymi bębnami i szaloną perkusją.

Koncert tego niezwykłego artysty odbędzie się 5 listopada w Klubie Stodoła!

BILETY:
Przedsprzedaż – 110 pln (płyta) i 140 pln (balkon);
W dniu koncertu – 120 pln (płyta) i 150 pln (balkon)

Wejściówki do kupienia są w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) lub na stronach internetowych: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Poniedziałek 19.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×