Sylwestrowe koncerty za nami - jak prezentowały się gwiazdy?

Sylwester już za nami. Najwięcej gwiazd pojawiło się w tym roku we Wrocławiu i Gdyni. Ciekawi jesteście w jakich kreacjach wystąpiły polskie gwiazdy w sylwestrową noc?

gwiazdy podczas sylwestra 2014/2015

Sylwestrowe koncerty za nami - jak prezentowały się gwiazdy?

Huczne obchodzenie sylwestra na rynkach polskich miast to już tradycja. Dużo wcześniej miasta walczą o to, by wraz z ich mieszkańcami nowy rok witały najlepsze polskie gwiazdy. W tym roku najwięcej sław zjawiło się we Wrocławiu i Gdyni.

Na nadmorskie świętowanie nowego roku przybyły takie gwiazdy jak Doda, Ania Wyszkoni, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, czy Mrozu. Całą imprezę również prowadziły znane osobistości show biznesu, między innymi Krzysztof Ibisz, Maciek Rock, Agnieszka Popielewicz, a także Anna Głogowska. Cały koncert zorganizowany został przez stację Polsat.

W innej części Polski, a mianowicie we Wrocławiu, gdzie sylwester odbył się z inicjatywy TVP można było posłuchać takich wokalistów jak Edyta Górniak, LemOn, Natasza Urbańska, a także Mesajah czy grupa Afromental. Tu również poprowadzeniem całej imprezy nie zajęli się amatorzy, a dobrze znani z ekranów konferansjerzy tacy jak Tomasz Kammel, Halina Mlynkowa, Maciej musiał oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 

Oczywiście nie obyło się bez wielkiego show, zwłaszcza w wykonaniu Dody, która w ten sam dzień, czyli 31 grudnia, wypuściła oficjalnie swój najnowszy teledysk do piosenki "Riotka".

Tam gdzie wielkie show zazwyczaj pojawiają się także i wpadki. Tu również nie było inaczej i portale plotkarskie nie narzekają na brak materiałów do opisywania. Przyciasne spodnie Edyty Górniak, wystające fałdki Katarzyny Skrzyneckiej, czy zbyt obcisły strój Mai Bohosiewicz nie umknęły uwadze mediów. 

Mimo wszystko zgromadzeni na plaży w Gdyni, na rynku we Wrocławiu, czy w innych miejscach Polski jak zawsze hucznie i wesoło przywitali nowy 2015 rok.

Oto zdjęcia z sylwestrowych koncertów: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 01.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
A no to wiadomo, tez bym się zgodził, poza tym to mega promocja dla niej. Kilkadziesiąt tysięcy reklam wyemitowali, ciekawe czy na długo je wstrzymają...
Dodano: 2015-01-03 13:31:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ona zyskała i sklep zyskał. Podobno jeden z teledysków jej sfinansowali nawet
Dodano: 2015-01-02 17:59:13 Zgłoś nadużycie
Anonim
myślałem że publika trcohę ukarze lisowską, a tu jednak oklaski i wiwaty. Widac reklama jej tylko pomogła i dalej wszyscy ją uwielbiają, kto wie czy nie bardziej niż przed współpracą :P
Dodano: 2015-01-02 15:18:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×