"Szaleństwo zmysłów" - 1. tom trylogii "Bez tchu"

Jeżeli lubicie literaturę erotyczną, ta książka zapewne przypadnie Wam do gustu. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać.

"Szaleństwo zmysłów" - 1. tom trylogii "Bez tchu"

"Szaleństwo zmysłów" - 1. tom trylogii "Bez tchu"


"Szaleństwo zmysłów" to pierwszy tom trylogii "Bez tchu", podążającej śladami trzech milionerów: Gabe'a Hamiltona, Jace'a Crestwella i Asha McIntyre'a, którzy są przyjaciółmi i partnerami w interesach.
Ci mężczyźni lubią dominować zarówno w biurze, jak i w sypialni i zawsze dostają to, czego chcą. Każda z trzech części powieściowej serii pokazuje relacje pomiędzy mężczyznami, którzy kolejno spotykają kobiety swojego życia, które obdarzą nieprzeciętnym, płomiennym uczuciem.

"Szaleństwo zmysłów" to historia Gabe'a i Mii. On jest starszy, bogaty i wpływowy, ona jest… zakazanym owocem - siostrą jego najlepszego przyjaciela. Połączy ich jednak gorący i niebezpieczny związek pełen namiętności, pożądania i pasji… Gabe zawsze dostaje to czego chce, a życie mocno go doświadczyło pod względem kobiet - ma za sobą m. in. głośny rozwód. Mia jest w niego zapatrzona bez pamięci - od dawna był obiektem jej marzeń. Nie dość, że historia i tak wydaje się być skomplikowana, to co zrobić, kiedy na dodatek w grę zaczyna wchodzić prawdziwa miłość? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów gorącego romansu?

Grzeszna przyjemność z czytania zapewniona!

Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Shutterstock/ Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 21.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Romans, jakiego jeszcze nie było!

    Noc kupały

    Taka miłość zdarza się raz na tysiąc lat. W tę jedną, najkrótszą noc w roku wszystko może się wydarzyć a wiele tajemnic zostaje odkrytych. czytaj więcej

  • Miłość bez końca

    Miłość bez końca

    Do księgarń właśnie trafiła najnowsza powieść Scotta Spenncera "Miłość bez końca" - kultowa opowieść o młodzieńczej miłości, o uczuciu, które staje się wyniszczającą obsesją! czytaj więcej