Szpara Bobbi Kristiny Brown

Cóż za spektakularna diastema! Córka tragicznie zmarłej piosenkarki Whitney Houston pojawiła się na premierze fimu z udziałem mamy "Sparkle" w Hollywood. Okres żałoby ma już najwyraźniej za sobą, więc słała fotografom radosne uśmiechy. A tam...

Bobbi Kristina Brown

Wow... tego się nie spodziewałyśmy. To chyba najbardziej spektakularna diastema światowego showbiznesu, nawet licząc uwodzicielskie szparki modelek Lary Stone i Lindsey Wixson, a także dziurę Tomasza Karolaka.

Bobbi Kristina Brown

Bobbi Kristina Brown w całej okazałości. Spróbujmy na chwilę oderwać się od kwestii diastemy, a skupić się na stroju... Cekinowa bandażowa sukienka, trochę w stylu Herve Leger to dość nietypowy wybór dla tak młodej (19 lat) dziewczyny. Krzyżujące się panele mają za zadanie nadać figurze pożądany wygląd klepsydry. Biustu co prawda zabrakło, ale ładne wcięcie w talii jest. Do tego puchate buty, trochę przyciężkie. Jest ok, ale bez szału.

Bobbi Kristina Brown

Szeroki uśmiech i pozdrowienia słane w stronę fotoreporterów... Kim jest ten przystojniak obok Bobbi?

Bobbi Kristina Brown

To jej brat, Nick Gordon! ... a zarazem chłopak. CO?! Bobbi Kristina to rodzona córka Whitney Houston i Bobby'ego Browna, natomiast Nick Gordon jest adoptowany. Para ujawniła swój związek po śmierci Whitney. Niby wszystko ok, nie są spokrewnieni, ale... Pewien niesmak pozostaje.

Bobbi Kristina Brown

Jeszcze raz fokus na szparkę. Biżuteria, którą wybrała Bobbi to naszyjnik i kolczyki z motywem skrzydeł anielskich i różaniec. Dziewczyna nie jest jednak święta!

Przypadła Ci do gustu biżuteria z motywem skrzydeł anioła? Duży wybór tutaj!

Foto: Fame Flynet

Źródło: MilionKobiet.pl

Dodał(a): Natalia Woroniec , Piątek 17.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
ona CHODZI Z WŁASNYM BRATEM?!?!?!
Dodano: 2012-08-17 11:08:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×