Taylor Swift powraca z nową płytą! Jednak to nie będzie Tay, jaką znamy...

Poznaj gorące szczegóły!

Untitled collagenetaylormain1.jpg

Po dłuższej przerwie od show-biznesu, Taylor Swift wraca ze zdwojoną siłą. Po wielkim sukcesie jej ostatniego krążka zatytułowanego "1989", który zagwarantował wokalistce miejsce w czołówce najsławniejszych i najbogatszych ludzi świata i po zasłużonym odpoczynku, jaki nastąpił p zakończeniu promocji longplay'a wygląda na to, że Swift gotowa jest znów zawojować światowe sceny. 

Taylor zdradziła bowiem, że już niedługo, w listopadzie, ukaże się jej kolejna płyta, zatytułowana "Reputation", a pochodzący z niej pierwszy singiel usłyszymy już... dziś wieczorem!

Według medialnych doniesień, na nowej płycie, Swift ma zaprezentować swoje zupełnie nieznane dotąd, dojrzalsze wcielenie. Z tego powodu Taylor miała też podobno skasować ze swoich kont w mediach społecznościowych całą, wstawianą tam od lat, zawartość. 

Obecnie na jej profilach w social mediach znaleźć możemy jedynie materiały promocyjne dotyczące nowego albumu. Dodajmy, że jednym z nich jest zdjęcie... jadowitego węża. 

Czy powinniśmy się szykować na poznanie zupełnie nowej, ostrej Taylor Swift? Na to wygląda, ale ostatecznie... czas pokaże!


Tak wygląda okładka nowej płyty Taylor i materiał ją promujący 

zdęcia: Starstock, Instagram 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 24.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Czekam z utęsknieniem :)
Dodano: 2017-08-24 13:38:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×