Taylor Swift przytyła i wygląda... o wiele lepiej!

Zobacz jej najnowsze zdjęcia zrobione podczas wesela przyjaciółki.

Untitled collagetaylorweddingmain.jpg

Taylor Swift przybrała na wadze - można było to zauważyć już w jej najnowszym teledysku do piosenki "Look What You Made Me Do", w którym Taylor pojawia się w strojach podkreślających jej nową, bardziej kobiecą sylwetkę. Artystyczne ujęcie nowych kształtów Taylor w teledysku, teraz możemy porównać również z tym, jak prezentują się w rzeczywistości, a wszystko za sprawą zdjęć, jakie Swift zrobili w miniony weekend paparazzi. 

Wokalistka była bowiem druhną na ślubie swojej wieloletniej przyjaciółki - Abigail Anderson. Abigail jest najbliższą z przyjaciółek Taylor, która w tekstach jej piosenek pojawiała się już na początku kariery. Fragment tekstu poświęcony Abigail znajdziemy np. w piosence "Fifteen" pochodzącej z debiutanckiej płyty Swift. Przez lata Abigail kilkakrotnie występowała także w teledyskach Taylor. Towarzyszyła jej również podczas jednej z gal rozdania nagród Grammy, a jak wynika z opowieści samej Taylor, przyjaźń obu pań trwa od czasów szkolnych, gdy usiadły w jednej ławce.

Nic zatem dziwnego, że Swift pełniła rolę druhny podczas ślubu Abigail. W tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub przyjaciółki, Taylor miała na sobie piękną, długą suknię w kolorze czerwonego wina opiętą w biuście i talii, co idealnie zaznaczało jej pełniejsze kształty. Zobacz, jak wyglądała Taylor w roli druhny. 

Zobacz najnowsze zdjęcia Taylor Swift: 

tb34cf7ad.jpg

t8477df3c.jpg

t815ca57c.jpg

t60e7931a.jpg

t6cd6103e.jpg

zdjęcia: Starstock/TheImageDirection

Zobacz też:Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 04.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Witam polecam naprawę skrzyń biegów lub ich serwis czy wymianę http://autoraffi.pl bardzo miła i kompetentna obsługa
Dodano: 2018-02-26 14:15:43 Zgłoś nadużycie
Anonim
Chcesz mieć unikane szklane wnętrze nie możesz nas nie zauważyć. Zobacz nasze wyroby szklarz Warszawa https://cienkusz.com.pl spełni Twoje wszystkie wymagania
dotyczące szkła
Dodano: 2018-01-02 09:31:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
No i rzeczywiście się jej przytyło, nie wygląda już jak tyczka. Zawsze się zastanawiałam jak to jest jak się jest szczupłym mocno i chce się przytyć, ja to miałam na odwrót. Byłam małym grubaskiem i bardzo chciałam schudnąć, ale z dietą i iqacai i siłownią poszło mi o wiele lepiej niż na samej diecie. Trzeba się wspomagać jakoś ;P I rzeczywiście wygląda lepiej niż jak była chuda.
Dodano: 2017-09-06 12:57:56 Zgłoś nadużycie