Tego jeszcze nie było! Poznaj niecodzienny lokal, w którym... wyleczysz kaca!

W Europie powstał pierwszy na świecie bar, którego zadaniem będzie przyjmowanie klientów... po imprezie. Jak wygląda to miejsce?

kcbar.JPG

Jakiś czas temu w Amsterdamie powstał niecodzienny bar, przeznaczony dla osób, które nie mogą zwalczyć kaca domowymi sposobami. Pierwszy na świecie kac-bar oferuje niecodzienne usługi. Mimo że na początku miejsce to spotkało się ze zdziwieniem ze strony klientów, teraz zyskuje coraz więcej fanów. Osoby, które trafiają tu raz, od razu przyprowadzają tu znajomych... Jednak do kac-baru nie tak łatwo trafić! Co ciekawe, aby zostać jego klientem, nie można być trzeźwym...

Klientów przyciąga tutaj przede wszystkim nietypowy wystrój. Zamiast klasycznych stołów i krzeseł, w restauracji znajduje się mnóstwo wygodnych łóżek i kanap, z których można korzystać do woli! Właściciele zadbali również o niecodzienną rozrywkę dla gości. W lokalu nie można kupić alkoholu, ponieważ właścicielom zależy na pokazaniu, że dobra zabawa zupełnie od niego nie zależy! Dlatego w restauracyjnym menu znajdziemy liczne koktajle witaminowe, soki ze świeżych warzyw, a także treściwe potrawy mięsne. Dla gości przygotowano także niezwykły bar tlenowy.

Co sądzisz o takim "wynalazku"?

Zdjęcie: Facebook


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 05.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×