USA: Kobieta oskarża Michaela Jacksona o molestowanie, gdy była dzieckiem! Ujawnia szokujące listy

"Rozkochujesz mnie w sobie! Szaleję za Tobą!" Kobieta ujawnia przerażające listy Michaela Jacksona, które wysyłał do niej, kiedy miała 12 lat! Zaraz po tym, jak molestował ją w swoim domu.

jackson.jpg

Niedawno ujawniła się nowa oskarżycielka Jacksona, która twierdzi, że była wykorzystywana przez piosenkarza, gdy miała zaledwie 12 lat. Miał zapłacić jej łączną kwotę 900 tysięcy dolarów za milczenie.  Kobieta złożyła pozew jako Jane Doe. W ten sposób w Stanach Zjednoczonych określa się niezidentyfikowane kobiety o nieznanej lub ukrytej tożsamości. Ujawniła zbiór przerażających notatek i listów. Twierdzi, że Michael Jackson wysyłał je po tym, kiedy dopuszczał się molestowania seksualnego dziewczynki. Mężczyzna w listach wyznaje rzekomą miłość do Jane. Każda z tych przerażających notatek podpisana jest Michael Jackson lub MJ.

„Twoje zdjęcie walentynkowe było oryginalne i słodkie” – czytamy w jednej z notatek. „Kocham cię tak bardzo, ale sprawiasz, że kocham cię jeszcze bardziej, kiedy z tobą rozmawiam. Szaleję za tobą. Całą moją miłością. Król monopolu”. W kolejnym liście Jackson przyznał, że uwielbia rozmawiać z dziewczynką, ale że nie może grać już w monopol. Na końcu listu dodał „ale kocham cię i bardzo za tobą tęsknię”. Ostatnia notatka to błagalny list Jacksona, w którym prosi domniemaną ofiarę, aby go odwiedziła – „Proszę, przyjdź się ze mną zobaczyć. Twoja mama i tata są mili. Cześć. Kocham cię taaaaaak bardzo. M.J”.

Jane Doe ujawniła również szereg kopii czeków, które miała dostawać od Jacksona za nieujawnianie ich relacji. Obecnie kobieta ma 40 lat. Twierdzi, że pierwszy raz Jackson molestował ją seksualnie w 1986 roku, kiedy razem z matką odwiedziły jego dwór Hayvenhurst jako turystki. Później zapraszał ją do swojej posiadłości, dokładnie do „strefy cukierków”.

Oskarżycielka twierdzi, że to właśnie tam dotykał jej miejsc intymnych, całował w usta i ciało oraz wykorzystał seksualnie. Wszystko miało trwać do momentu ukończenia przez nią 15 lat. Wtedy zaczął wysyłać jej pieniądze w zamian za milczenie. Na pierwszym czeku widnieje kwota 2 500 dolarów, na kolejnym, który nadchodzi w 1993 roku 600 tysięcy dolarów. Do 1996 roku dziewczyna miała otrzymać od Michaela Jacksona łączną kwotę 900 tysięcy dolarów.

Dzisiaj kobieta ubiega się o odszkodowanie. Jej prawnicy twierdzą, że czeki są dowodem na to, że Michael Jackson płacił jej za milczenie. Jane Doe jest pierwszą kobietą, która oskarża Michaela Jacksona za molestowanie seksualne, jednak świadkowie twierdzą, że w 1986 roku, kiedy ta przerażająca relacja miała miejsce, wyglądała jak "chłopczyca". Pełnomocnik kobiety uważa, że Jackson mógł na początku nie zauważyć, że to dziewczynka, ponieważ kiedy się poznali, wyglądała jak chłopiec.

Kobieta jest jedną z wielu domniemanych ofiar Michaela Jacksona, jednak zwykle podejrzewano go o molestowanie mężczyzn. Podobno piosenkarz swoim 20 ofiarom wypłacił za milczenie łącznie prawie 200 milionów dolarów. Pozostałe ofiary Jacksona twierdzą, że ten przestawał się nimi interesować, jak tylko zauważał oznaki dojrzewania. 

Źródło: TMZ

Zdjęcie: FameFlynet


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 26.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-26)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (11)

Awatar
Anonim
Debile... myślicie że , uda wam się pogrążyć Michaela po śmierci ??? xD O tóż jesteście w błędzie, ponieważ sami się pogrążanie i ośmieszacie ... Ciekawe co to za ścierwo ... wymyśliło taki stek bzdur ... pewnie ten cały ...pożal się Boże... xD xD xD redaktorek , przypadkiem, się czegoś naćpał ... xQ xD bo nikt normalny i poważny , nie opowiada takich rzeczy ... xQ ... Brak godności ludzkiej i jakiejś moralności ... !!! A ktoś kto napisał z całą pewnością się ośmieszył, a wrzystko co napisał na temat piosenkarza ... jak najbardziej przedstawił siebie samego i napisał o sobie bo o nim ,to świadczy xD Pozdrawiam :)
Dodano: 2017-05-13 13:00:11 Zgłoś nadużycie
Anonim
zenujące sa te wszystkie "rewelacje"
ciekawe gdzie bła wtedy jej matka Czyzby czerpała korzysci materialne z wykorzystywanie zwojej córki???? bo nie sądze, ze czeki realizowala małolata
Michael jestes WIELKI ! , ale hieny zniszczyy Ci zycie . Do tej pory chcą żerowac na Twojej sławeie . Załosć w najohydniejszym wydaniu ...
Dodano: 2017-05-10 22:25:11 Zgłoś nadużycie
Anonim
A JA WAM POWIEM ŻE JESZCZE BYŁ ZOOFILEM BO PRZECIEŻ PRZEBYWAŁ ZE ZWIERZĘTAMI.. XDDDD MASAKRA CO JESZCZE WYNAJDZIECIE? :3 CHYBA JUŻ NIC MNIE NIE ZDIWI
Dodano: 2017-05-10 21:42:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
kto jeszcze i co za banialuki bedzie wypisywal hahahahhha
Dodano: 2017-05-10 11:14:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
ZAWYŁAM MOCNO DEBILE Z WAS
Dodano: 2017-05-10 06:50:45 Zgłoś nadużycie
Anonim
Cytuje: "jednak zwykle podejrzewano go o molestowanie mężczyzn" :D Padłem !!! Mezczyzna to osoba dorosła :D Autor naprawde ma cos z bania :D ale sie usmiałem !!! a pisanie ze sie za kims teskni to nie gwałt a zyczliwosc :D wystarzca dwa słowniki i sie jest dziennikarzem :D
Dodano: 2017-05-09 23:17:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dziękuję za ten wspaniały artykuł. Dał mi dobre kilka minut śmiechu. A teraz wybaczcie, idę się zabić bo to co zostało przeczytane już się nie odczyta. Żegnam.
PS. Autorkę artykułu pewnie też molestował bo nie zauważył, że to dziewczynka.
Dodano: 2017-05-09 22:48:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ciekawe czemu ludzie oskarżają MJ dopiero kilka lat po jego śmierci? Nie atakuje stwierdzam fakty. Pierwsze niech policja udowodni że listy i czeki rzeczywiście są podpisane przez MJ, a potem się rozpisujcie na ten temat....
Dodano: 2016-10-30 17:15:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Cytuję "To kolejne podejście do zawłaszczenia sobie majątku Michaela Jacksona poprzez pozywanie go siedem lat po jego śmierci i 30 lat po rzekomym zdarzeniu. Uważamy, że oskarżenia te są bezpodstawne. To nie przypadek, że ta kobieta reprezentowana jest przez tego samego prawnika co dwie pozostałe osoby oskarżające."
Dodano: 2016-10-27 20:00:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jak wam nie wstyd
Dodano: 2016-10-27 19:59:58 Zgłoś nadużycie
1  2  »

Zobacz również

×