Timberlake w Gdańsku będzie korzystał z pomocy krawcowych!

Justin Timberlake dba o każdy szczegół. 19 sierpnia do jego dyspozycji będą dwie wykwalifikowane krawcowe. Będą pracować od wczesnych godzin rannych aż do zakończenia koncertu.

Timberlake w Gdańsku będzie korzystał z pomocy krawcowych!

Timberlake w Gdańsku będzie korzystał z pomocy krawcowych!


Przy okazji koncertu na stadionie PGE ARENA w Gdańsku oprócz własnej garderoby artysta zażyczył sobie także dwóch dodatkowych pomieszczeń. Jedno z nich będzie przeznaczone dla osobistych krawcowych piosenkarza. Muszą się w nim znaleźć maszyny do szycia, żelazka parowe, pralka i suszarka.

Poza tym musimy przygotować oddzielnie pomieszczenie garderobiane. Nie należy tego jednak mylić z garderobą, w której Justin będzie przebywał tuż przed wyjściem na scenę. To pokój, w którym znajdą się wszystkie ubrania, z których korzysta wokalista, a jest ich naprawdę sporo. Do Polski przywiezie je specjalny samochód – wyjaśnił Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Justina Timberlake`a.

W garderobie artysty musi cały czas panować określona temperatura – 22 stopnie Celsjusza. Poza tym, konieczny jest w niej nawilżacz powietrza, draperie na ścianie, profesjonalne lustro do makijażu, blender Magic Bullet, mikrofalówka, lodówka, lokalne gazety i magazyny rozrywkowe, czarne ręczniki kąpielowe, a także ekspres do kawy i herbaty.

Co ciekawe, piosenkarz chce mieć także telewizor z podglądem na scenę. 

Odliczamy dni do 19 sierpnia!

Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 13.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×