"Titanic" po latach: Gwiazdy filmu znowu razem!

W tym roku wypada 20 rocznica powstania filmu. Zobacz zdjęcia ze spotkania aktorów po latach - w szczytnym celu!

kateileoFFN_Flynet_RevRoad_121508_AR_50257932.jpg

W tym roku mija 20 lat od momentu, gdy na ekrany kin na całym świecie trafił film "Titanic". Obraz w reżyserii Jamesa Camerona okazał się jednym z najlepszych filmów w historii, który zgarnął aż 11 Oscarów i wyznaczył ścieżki kariery aktorów odgrywających w nim główne role: Kate Winslet oraz Leonardo DiCaprio. Ten ostatni, oprócz tego, że jest wyśmienitym aktorem, znany jest również ze swojej zaciekłej walki o naszą planetę.

Kilka dni temu podczas charytatywnej gali przygotowanej na rzecz jego fundacji zajmującej się ekologią, miało miejsce niezwykłe spotkanie. Podczas imprezy DiCaprio spotkał się ze swoją wieloletnią przyjaciółką i partnerką z planu "Titanica" - Kate Winslet.

Para wystąpiła razem na scenie i trzymała się za ręce niczym filmowi Jack i Rose. Jakby tego było mało, na gali pojawił się także Billy Zane - aktor, który w filmowym "Titanicu" wcielił się w rolę Cala - nikczemnego narzeczonego pięknej Rose De Witt Bukater granej przez Winslet. 

Zobacz też: Nieważne ile razy oglądałaś "Titanica" - i tak tego nie zauważyłaś!


Cała trójka zapozowała razem do zdjęć, a jedno z nich na swoim koncie na Instagramie zaprezentował światu Zane, który przewrotnie stwierdził, że tym razem ich "gang" wspólnie... ratuje góry lodowe!

Jak widać pamięć o legendzie "Titanica" wciąż jest żywa i to nie tylko wśród fanów tej historii, ale nawet wśród aktorów, którzy zagrali w filmie. 


Bohaterowie "Titanica" razem 20 lat później podczas gali charytatywnej:zdjęcia: Instagram, FameFlynet 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 28.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
kamilzdro
Wow! Gratuluje ;)
Dodano: 2017-07-30 08:40:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×