To ślubne zdjęcie podbija internet i wzrusza wszystkich - Zobaczcie dlaczego

Fotograf, który robił to zdjęcie przyznał, że nie wykonał piękniejszej i bardziej wzruszającej fotografii ślubnej niż ta. Zobaczcie, dlaczego tak twierdzi.

wzruszające zdjecie ślubne.jpg

To ślubne zdjęcie podbija internet i wzrusza wszystkich - Zobaczcie dlaczego

Ślub to bardzo ważny dzień. To właśnie wtedy dwoje ludzi chce wyznać sobie miłość w towarzystwie najbliższych i dzielić się z nimi swoim szczęściem i radością.

Dla każdej młodej pary jest to wzruszający moment i pragną go zapamiętać do końca życia. Te najpiękniejsze chwile chcą uwiecznić na fotografiach, do których będą mogli wracać kiedy tylko będą tego potrzebowali. Tak samo postanowili zrobić młoda para z Północnej Karoliny w USA.

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO 

I niby nie ma w tym nic niezwykłego, bo przecież każdy robi zdjęcia ślubne. Jednak fotografia, którą wykonał im fotograf ślubny Dwayne Schmidt, okazało się tak niezwykłe, że w momencie obiegło cały świat.

 

Jeszcze przed całą ceremonią 21-letni Caleb, kapral w US Marines i jego przyszła żona 22-letnia Maggie, chcieli się wspólnie pomodlić, za siebie nawzajem. Jednak chcieli zachować tradycję, by pan młody nie zobaczył panny młodej przed ślubem.

Zobacz też: PARA SPRAWDZIŁA JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ NA STAROŚĆ - ZOBACZCIE ICH WZRUSZENIE 

Ustawiono ich zatem na rogu budynku tak, by mogli się złapać za ręce, ale by wzajemnie się nie widzieli, dlatego Caleb stanął na klatce schodowej, a Maggie za rogiem. W momencie, gdy oboje ze wzruszeniem modlili się, fotograf wykonał to piękne zdjęcie, które porusza każdego.

Ogrom emocji, miłości i oddania, jaki można dostrzec w zdjęciu jest niezwykły.

ślubne foto.jpg


A oto reportaż na temat historii Caleba i Maggie. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 28.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-28)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (16)

Awatar
Anonim
te komentarze to jest obraz waszej kultury - wpis o miłości, a wy plujecie jadem nienawiści - to jest właśnie obraz tej waszej "wspaniałej" europejskiej kultury.
Zapominacie że to ci paskudni Amerykanie dwa razy ratowali tą "piękną, kulturalną" Europę przed całkowitym wymordowaniem się, przed zagazowaniem na polach bitewnych, przed komorami gazowymi i krematoriami - bez nich w Europie byłby tylko naród panów, no i trochę niewolników.
Tylko dzięki obecności Amerykanów w Europie od 70 lat jest względny pokój na świecie - obydwie wojny światowe rozpaliła ta "wspaniała, kulturalna" Europa
Dodano: 2015-06-08 16:13:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Amerykański morderca niosący "wolność i demokrację" wszędzie tam gdzie da się coś zrabować. I doskonale wiedział czego od niego się oczekuje, gdy wstępował do wojska. Liczę na kolejne zdjęcie tej pary po powrocie "bohatera" z misji w dębowej jesionce. To dopiero będą wzruszenia.
Dodano: 2015-06-07 13:28:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
W Downton Abbey była podobna scena z Mary i Matthew :)
Dodano: 2015-05-31 23:03:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
ale w jesteście tępi . W tym zdjęciu o to chodzi ,że oni dopiero co wzięli ślub a on ma iść na wojnę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. I ona rozpacza a on ma dylemat ,że musi żonę zostawić.
Dodano: 2015-05-29 23:34:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
mnie nie rusza... wyglądają na zrozpaczonych...
Dodano: 2015-05-29 23:28:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
wyglada jakby nie chciala isc do kosciola zdjecie mi sie nie podoba
Dodano: 2015-05-29 19:53:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
A mnie się to zdjęcie nie podoba - nie wyglądają na nim jak pogrążeni w modlitwie, tylko zrozpaczeni. Nawet myślałam,że facet (skoro jest mundurowym) jest zaraz wysyłany na front.
Dodano: 2015-05-29 19:19:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
wszyscy teraz takie wzruszające zdjęcia na fejsa dodają, a za max 4 lata rozwód.
Dodano: 2015-05-29 17:50:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
jezu, znowu pewnie przeinaczyliście
on jej właśnie powiedział, że zrobił dziecko innej, stąd ta reakcja
Dodano: 2015-05-29 17:33:55 Zgłoś nadużycie
Anonim
i gdzie to wzruszenie?
Dodano: 2015-05-29 14:36:05 Zgłoś nadużycie
1  2  »

Zobacz również

×