"To właśnie seks" - przebojowa komedia o fantazjach erotycznych

Wszyscy je mamy, ale większość boi się o nich rozmawiać. Tak, mowa o fantazjach erotycznych. Zobaczcie zapowiedź filmu, w którym wiele z was odnajdzie samych siebie.

to-wlasnie-seks


Wiele związków przeżywa kryzys z powodu nudy, jaka pojawia się w życiu codziennym, a także w seksie. Podobno najlepszym lekarstwem na tę sytuację jest odrobina pikanterii w sypialni. Wiele osób boi się wyznać swoje fantazje, a kiedy już się nimi podzieli z partnerem, może to przynieść wyjątkowo nietypowe i zabawne skutki. Bohaterowie porywającej komedii "To właśnie seks" stają przed zadaniem wyznania nawet najbardziej wstydliwych fantazji swoim partnerom.

Odgrywanie ról, somnofilia, dakryfilia, fetysze… Nasze sypialnie skrywają wiele erotycznych fantazji. Ale co zrobić, kiedy coś, co miało wprowadzić zmianę, jednego z partnerów zbytnio wciąga (np. przebieranki i odgrywanie scen)? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym, normalnym seksem?! Czy związek jeszcze ma szansę na zwyczajne funkcjonowanie?

"To właśnie seks" to błyskotliwa i zabawna opowieść o parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Działa ona jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

"To właśnie seks", czyli bezkompromisowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych, w kinach już od 13 marca.Zobaczcie zwiastun filmu:Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 16.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
I agree with what you share. It will be very useful information for everyone. Hope your next posts are as well https://driving-directionsmaps.com/
Dodano: 2018-12-14 10:03:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hello friends this is the great chance for you to like to play bejeweled 3 free this is the one of the best game to all players like so connect this easily and have the full enjoyments forever thanks for the update.
Dodano: 2018-07-25 10:06:36 Zgłoś nadużycie
funnyjokes
Many times I download an image with my precious credits (we all know how much difficult is find good stills) and the image was horrible.
http://subwaysurfers.online
Dodano: 2018-07-09 04:35:12 Zgłoś nadużycie