Tomasz Jacyków na Viva Comet 2012

Już w najbliższy czwartek, 23 lutego, po raz piąty odbędzie się jedno z największych wydarzeń muzycznych – gala rozdania nagród Viva Comet 2012. Gospodyniami wydarzenia będą prezenterki Viva Polska - Kasia Kępka i Justyna Kozłowska, a relację z czerwonego dywanu poprowadzi znany z wyrafinowanego gustu i ciętego języka stylista gwiazd, Tomasz Jacyków. W tym roku na swoich ulubieńców zagłosowało już ponad 3 mln fanów, co stanowi rekord w historii gali.

Tomasz Jacyków

Blask fleszy, najgorętsze gwiazdy oraz ich modowe hity i wpadki - to nieodłączny element każdej gali, która przyciąga artystów i celebrytów z pierwszych stron gazet. Już w najbliższy czwartek, 23 lutego, o godz. 18:00 Centrum EXPO XXI w Warszawie nominowane gwiazdy i zaproszeni goście zaprezentują się na czerwonym dywanie jednej z największych imprez muzycznych w Polsce – piątej edycji rozdania nagród Viva Comet. Na miejscu powita ich najbardziej szczery stylista polskiego show-biznesu, Tomasz Jacyków.

Znany z ciętego języka i szczerych komentarzy, Jacyków oceni stylizacje i zachowanie gwiazd. Podczas miniwywiadów wypyta gości o ich kreacje, nastroje i wrażenia. Komu uda się olśnić wymagającego stylistę, a kto zostanie poddany ostrej krytyce? "Do trzech razy sztuka. W końcu zgrały nam się terminy i z wielką radością i zaszczytem będę mógł porozmawiać z gwiazdami o ich czerwono-dywanowych kreacjach." – komentuje Tomasz Jacyków.

Tegoroczną galę poprowadzą prezenterki znane z anteny Viva Polska – Kasia Kępka i Justyna Kozłowska. Ciekawostki zza kulis relacjonować będzie natomiast  Natalia Jakuła.

W tym roku rozdaniu nagród towarzyszyć będą występy polskich i zagranicznych gwiazd sceny muzycznej. Swój show podczas gali zapowiedzieli: Edyta Górniak, Doda, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Marina, Mrozu, Mezo, Pezet, Kasta, zespoły Video i Afromental, a także duet DJ’ski Kalwi & Remi z Amandą Wilson.

Statuetki Viva Comet przyznawane są najlepszym polskim artystom, albumom, utworom oraz teledyskom ostatnich miesięcy. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach typują widzowie. W tym roku widzowie oddali rekordową w historii gali liczbę głosów - ponad 3 miliony i liczba ta ciągle wzrasta.Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 21.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×