TOP 5 bajek w klimacie świąt Bożego Narodzenia

Propozycje nie tylko dla dzieci!

top-5-bajek-w-klimacie-swiat.jpgNic tak dobrze nie wprowadza w świąteczny klimat jak dobre świąteczne piosenki czy kolędy i filmy. Przed świętami w zakupowym szale i kuchennym bałaganie na pewno nie w głowie Wam filmowe wieczory, ale jeśli macie ze 2 czy 3 godzinki wolnego czasu, to polecamy Wam klika filmów animowanych, które powinny dostarczyć Wam doskonałej rozrywki i wspaniale przygotować do świąt. Może sprawią, że jak dzieci zaczniecie wielkie odliczanie do wigilii i świąt Bożego Narodzenia? Kto wie!

 Zobacz także: Jaka jest symbolika ozdób choinkowych?

Jeśli nie macie czasu, by jeszcze przed świętami obejrzeć którąś z tych kreskówek, zapiszcie sobie ten tekst i przypomnijcie go, gdy już ochłoniecie po świętach. Zobaczcie nasze zestawienie 5 dobrych bajek - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, których akcja toczy się zimą i związana jest dość mocno ze świętami. 

Zobacz także: Co zrobić, żeby choinka zachowała świeżość na dłużej?

artur-ratuje-gwiazdke-2.jpg

"Artur ratuje gwiazdkę" (2011) - głównym bohaterem bajki jest Artur - syn Świętego Mikołaja, który na własną rękę chce dostarczyć jeden zapomniany prezent. 

opowiesc-wigilijna-1.jpg

"Opowieść wigilijna" (2009) - ekranizacja znanej i lubianej książki w formie animowanej. 

ekspres-polarny-2.jpg

"Ekspres polarny" (2004) - bohater bajki wybiera się pociągiem na biegun północny do siedziby Świętego Mikołaja. To jeden z najdroższych filmów animowanych w historii, zastosowano w nim rewolucyjną technologię!

piekna-i-bestia-2.jpg

"Piękna i bestia" (1997) - świąteczna wersja znanej bajki. Akcja dzieje się w czasie świąt Bożego Narodzenia. 

rudolf-czerwononosy-renifer-2.jpg

"Rudolf czerwononosy renifer" (1998) - bohaterem bajki jest renifer, który przyszedł na świat z czerwonym nosem. Opowieść o tolerancji i akceptacji odmienności. 

Zobacz także: Co zrobić z nietrafionym prezentem?

    Źródło: MilionKobiet.pl
    Foto: Thinkstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Sobota 19.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jutro na Puls 2 lecą akurat o 11:40 Piękna i bestia i zaczarowane święta, a potem Mickey - bajkowe święta. Goście nam się wykruszyli, więc możemy całą rodziną usiąść ;)
Dodano: 2016-12-24 13:25:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×