W kinach: ''Trzy siostry T''

Film Macieja Kowalewskiego ''Trzy siostry T'', wielokrotnie nagradzany. Obraz dla widzów o mocnych nerwach, bardzo poruszający, realistyczny ''do bólu''. Do zobaczenia w kinach

 ''Trzy siostry T''

Film Macieja Kowalewskiego ''Trzy siostry T'' opowiada historię 35-letniego Roberta, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia mieszka z matką i jej dwiema siostrami na jednym z Warszawskich blokowisk. Na pozór normalna, konwencjonalna rodzina. Trzy zgorzkniałe staruszki narzekające na swój ciężki los. Klną, ranią siebie i innych słowem i czynem. Krzywdzą wszystkich, których spotkają na swojej drodze. Siostry Trupek (jak się później  okazuje) morderczynie, dewiantki, wynaturzone stworzenia, wybrały sobie kolejna ofiarę swojego ''eksperymentu''. Młoda fryzjerka Marianna, która zawita do domu Trupków, nieświadoma czekającego ją niebezpieczeństwa ze strony ''uroczych'' siostrzyczek, będzie inspiracją dla Roberta do uwolnienia się z koszmaru w którym żyje.

''Trzy siostry T''

''Trzy siostry T''


Genialne kreacje Szykulskiej, Rożniatowskiej, Schubert-Massoc oraz Mohra przenoszą nas do zupełnie innego świata. Świata z pozoru normalnej rodziny, która skrywa obrzydliwe tajemnice głęboko ''pod podłogą''. Obraz bardzo naturalistyczny: nagie ciała starszych kobiet, zapuszczone paznokcie, brudna woda w miednicy, wszechogarniający brud! nie tylko w mieszkaniu, ale także w mowie bohaterów. Mocne kino zdecydowanie dla wytrzymałych widzów. Specyficzny nastrój filmu: trochę thriller psychologiczny trochę groteska i farsa. Nerwowy śmiech przeplatany niesmakiem . Warto obejrzeć ''Trzy siostry T'' Macieja Kowalewskiego i zobaczyć głęboko skrywaną ludzką naturę, coś co siedzi trochę w każdym z nas. Polecamy!


Lubisz groteskowy- czarny humor? Zobacz TUTAJ teatralna propozycję dla Ciebie!

histerie-milosne-daa-d5-22c6f5826-aac7aac4-a2be8aaac6_400717.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Natalia Kovacs , Środa 31.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
ale tu wyglądają strasznie staro jeny
Dodano: 2012-12-03 11:43:10 Zgłoś nadużycie
Anonim
wyglada jak Barbara Kwarc !
Dodano: 2012-11-08 06:25:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×