"W ogniu uczuć"

Przyzwyczajona do zimnej Ciszy, Faith NightStar nagle zaczyna być torturowana mrocznymi wizjami krwi i morderstwa. To zły znak dla każdego, ale jeszcze gorszy dla Faith, J-Psi z wysoce pożądaną umiejętnością przewidywania przyszłości. Wizje ukazują jej coś jeszcze bardziej niepokojącego... Lecz tak jak jej wizje są potężne, tak kruchy jest jej umysł i emocje, których pragnie doświadczyć. Mogą oznaczać jej koniec.

w ogniu uczucDruga część wielotomowej serii o rasie Psi i zmiennokształtnych. Świat przedstawiony w książce "W ogniu uczuć" został znakomicie obmyślony, wspaniale rozwinięty i doskonale zrealizowany. "Bristol Herald Courier"

Zapierająca dech w piersiach powieść pełna pasji, przygody i wątków paranormalnych!
Gena Showalter, bestsellerowa autorka "Mrocznej żądzy"

Nalini Singh (ur. 1977) – pochodząca z Nowej Zelandii autorka licznych romansów paranormalnych. Jej powieści często zajmują wysokie miejsca na listach bestsellerów "New York Timesa", "USA Today" i "Publishers Weekly", były też wielokrotnie nagradzane. Poza tym Nalini Singh była nauczycielką angielskiego w Japonii, prawniczką, bibliotekarką, pracowała w fabryce słodyczy i w banku, niekoniecznie w tej kolejności…Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Jane Graves "Mąż z ogłoszenia"

Kat Miłości

Szybki numerDodał(a): Agnieszka Yilmaz , Wtorek 24.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×