#WakeUpCall - o co chodzi tym razem?

Tagi: WakeUpCall

Natknęliście się w sieci na zdjęcia gwiazd, które pozują zaraz po przebudzeniu i zastanawiacie się o co właściwie chodzi? Do czynienia mamy z kolejną akcją charytatywną. Jesteście ciekawi szczegółów?

asdasdadasdasdasdasd.jpg


Po wielkim sukcesie akcji Ice Bucket Challenge, dzięki której udało się zebrać miliony na rzecz walki z stwardnieniem zanikowym bocznym, przyszła pora na kolejne tego typu działanie charytatywne. Tym razem nikt nie wylewa sobie wiader zimnej wody na głowę. Osoby, które chcą pomóc robią sobie zdjęcie tuż po przebudzeniu... zaskoczeni?

Celem akcji jest uzbieranie funduszy na rzecz pomocy dzieciom pochodzących z Syrii, która ogarnięta jest wojną domową. Tym razem mamy do czynienia z inicjatywą UNICEF. #WakeUpCall ma też dosłownie być "Pobudką" dla tych, którzy na co dzień ignorują problemy potrzebujących dzieci na świecie.

Do akcji dołączyli już Sting, Nigella Lawson, Naomi Campbell, Daisy Lowe, Jemima Khan, Claudia Winkleman a nawet Paris Hilton.

Ciekawe czy #WakeUpCall będzie cieszyło się takim powodzeniem jak Ice Bucket Challenge. Trzymamy kciuki, bo cel jest ważny.

Sting

Sting

Tom Hiddleston

Tom Hiddleston.jpg

Paris Hilton

Paris Hilton.jpg

Nigella Lawson

Nigella Lawson.jpg

Naomi Campbell

Naomi Campbell.jpg

Jemima Khan

Jemima Khan.jpg

Daisy Lowe

Daisy Lowe.jpg

Claudia Winkleman

Claudia Winkleman.jpg

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 09.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Dodano: 2014-10-14 17:27:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ale jak ma to pomóc? W Ice Bucket Challenge było że wylewasz wiadro zimnej wody na łeb i płacisz 10 $ nie wylewasz płacisz 100$, a raczej od zrobienia fotki kasy nie przybędzie.
Dodano: 2014-10-12 13:28:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×