Walentynkowy koncert Marii Peszek w Stodole!

To ostatni moment, aby zobaczyć artystkę przed przerwą od koncertów. Jeśli chcecie ponownie cieszyć się na żywo twórczością Marii Peszek, będzie ku temu okazja!

Walentynkowy koncert Marii Peszek w Stodole!

Walentynkowy koncert Marii Peszek w Stodole!

14 lutego 2014 roku będziemy mogli po raz ostatni zobaczyć Marię Peszek - wokalistkę, aktorkę, autorkę tekstów - w występie przed przerwą w koncertowaniu. Jest to niezwykła osobowość polskiej sceny artystycznej. Występowała nie tylko jako piosenkarka, ale także jako aktorka. Przez 10 lat skupiała się wyłącznie na karierze aktorskie. W 2005 roku postanowiła całkowicie poświęcić się muzyce. Jej twórczość stroni od banału, teksty są wirtuozerią współczesnego słowa śpiewanego, intelektualną grą ze słuchaczem.

"Miasto mania", projekt z Wojciechem Waglewskim, przyniósł Marii szeroki rozgłos i uznanie. Drugi album zaś, wyprodukowany przez Andrzeja Smolika o tytule "Maria Awaria" pojawił się w 2008 roku. Jego wydanie sprawiło, że artystka zagrała 200 koncertów w całej Polsce i za granicą. Sama płyta sprzedała się w ilości 100 tysięcy egzemplarzy.

W 2012 ukazał się trzeci album - "Jezus Maria Peszek". Porusza tematy religijności, polskości i tradycyjnych ról społecznych. Wzbudził skrajne emocje, dzieląc opinię publiczną na tych, dla których artystka jest "Pasterzem" i którzy jej poglądów się nie ulękną, i na tych, którzy marszczą czoła od nadmiaru treści nieprzystępnych względem ich systemu wartości. Album rozszedł się w nakładzie niemal 50 tys. egzemplarzy. To trzecia platynowa płyta artystki!


Marię Peszek na żywo będzie można zobaczyć w warszawskiej Stodole już 14 lutego! Warto na to wydarzenie zabrać kogoś bliskiego naszemu sercu.

Ciekawe czy przygotuje jakieś niespodzianki dla zakochanych...

 Źródło/Foto: Stodoła
Dodał(a): Natalia Kazimierczuk , Czwartek 30.01.2014 (aktualizacja: 2014-02-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
a Wy wiecie ,ze już jest czerwiec? chyba tak, bo cała ekipa na wakacjach. żadnych prawie nowych tematów. żal.
Dodano: 2014-06-10 16:11:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×