Weź udział w teledysku Patricii i Matta

Jesteś fanem Patricii Kazadi albo M. Pokory? Interesujesz się tańcem, muzyką, jazdą na deskorolce, graffiti, sportami ekstremalnymi? Weź udział w ich teledysku!

Patricia i Matt

Masz szansę  wziąć udział w najfajniejszej imprezie tego roku, zorganizowanej przez Patricię i Matta, podczas ktorej powstanie teledysk do ich wspólnego utworu "Wanna Feel You Now". Reżyserem clipu będzie Bruce Parramore, który znany jest polskiej publiczności jako twórca takich produkcji jak  "Kochaj i tańcz" oraz "Tancerze".

Dodatkową okazją do świętowania jest fakt, że M. Pokora zdobył prestiżową nagrodę NJR MUSIC AWARDS 2011 w kategorii "najlepszy francuski wokalista",  pokonując m.in. Davida Guette!

Wyślij nam swoje zdjęcia lub krótki filmik wraz z  uzasadnieniem w kilku zdaniach, w których przekonasz nas, dlaczego właśnie Ty powinieneś zdobyć zaproszenie na imprezę. Materiały wysyłaj na: konkurs@emimusic.pl

Impreza odbędzie się 7 lutego w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 lutego. KONKURS TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 31.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×