Wibratory w hollywodzkich (i nie tylko) produkcjach filmowych

Wibratory już jakiś czas temu przestały szokować i coraz śmielej można je zobaczyć na dużym i małym ekranie. Wbrew pozorom pojawiają się nie tylko w głupkowatych komediach dla młodzieży, ale także w produkcjach, których o to nawet byśmy nie podejrzewali. Zobaczcie zestawienie 5 z nich.

Wibratory w hollywodzkich (i nie tylko) przebojach

Dawniej wstydzono się korzystania z wibratorów. Obecnie mówi się o nich coraz śmielej. Co więcej, chętnie się je wykorzystuje w filmach. Gdzie możemy obejrzeć ten sprzęt? Oto zestawienie 5 filmów, które warto obejrzeć. Przygotowała je marka Fun Factory.

"Seks w wielkim mieście"

Duży wpływ na zadomowienie się wibratorów w przestrzeni publicznej w latach 90. miał wpływ kultowy serial "Seks w wielkim mieście". Charlotte, jedna z głównych bohaterek produkcji, w pewnym momencie uzależnia się od różowego wibratora w kształcie króliczka, a jej koleżanki bez krępacji mówią o zaletach jego używania. W pewnym jednak momencie zamiłowanie do króliczka przeradza się w prawdziwe uzależnienie. Wibratory, które były wtedy pokazywane w serialu, udowodniły, że zabawki erotyczne mogą być zabawne i ładnie wyglądać. Choć też serial upowszechnił krzywdzący mit, że tylko samotne kobiety z nich korzystają – mówi Anna Moderska, edukatorka seksualna, ekspertka współpracująca z Fun Factory, czołowym producentem gadżetów erotycznych na świecie.

"Histeria – romantyczna historia wibratora"


Kiedy powstał pierwszy wibrator? Teorie mówią, że na początku XX w. Miał on za zadanie usprawnić pracę ówczesnych lekarzy, specjalizujących się w leczeniu histerii. Wibratory doprowadzały pacjentki w krótkim czasie do histerycznego paroksyzmu – czyli według naszej dzisiejszej terminologii, orgazmu - co miało na pewien czas usunąć objawy histerii. Te karty historii przybliża film "Histeria – romantyczna historia wibratora" z Maggie Gyllenhaal i Hugh Dancym.

"Sex telefon"


Dwie przyjaciółki postanawiają założyć seks telefon, by było ich stać na utrzymanie się w luksusowym apartamencie. Przebojowa i odważna Katie za pomocą wibratora Semirealistic Fun Factory stara się nauczyć swoją mniej śmiałą przyjaciółkę Lauren, jak ma seksownie rozmawiać przez telefon. Jest przy tym bardzo, bardzo dosłowna.

Zobaczcie także: 3 zastosowania spermy, o których nie miałaś pojęcia


"Brzydka prawda"


Producentka telewizyjna, Abby, daje się namówić na postępowanie z mężczyznami według nieco szowinistycznych zasad Mike’a, swojego kolegi z pracy i gwiazdy telewizji śniadaniowej. W filmie nie widzimy wibratora, ale raczej wariację na jego temat w postaci… wibrującej bielizny, sprezentowanej bohaterce przez Mike’a. Wydawać by się mogło, że to idealny prezent, do czasu, kiedy... podczas służbowej kolacji, wibrująca bielizna niespodziewanie zaczyna działać, gwarantując Abby niezapomniane chwile rozkoszy i wprawiając w osłupienie innych gości restauracji.

"Porachunki"


Wibratory zagościły nie tylko w komediach. Możemy je oglądać także w gangsterskim filmie w reżyserii Guya Ritchie. Jak się okazało ,wibrator nie musi być tylko narzędziem przyjemności, ale także imitować… niebezpieczne narzędzie. Kiedy jeden z bohaterów filmu, gangster Hatchet Harry nie otrzymuje satysfakcjonującej odpowiedzi od swojego gościa, grozi mu 15-calowym czarnym wibratorem, który akurat ma w pobliżu. Jego groźba szybko przechodzi do legendy.   

Zobaczcie także: Mieszkańcy jakich krajów są najbardziej zadowoleni ze swojego życia seksualnego?

"Spokojnie, tatuśku"


W porównaniu do wyżej wymienionych historii filmowych, scena z wibratorem w "Spokojnie, tatuśku", familijnym serialu z lat 80. jest najbardziej niewinna. Kiedy podczas rodzinnej kolacji gaśnie światło w całym domu, główny bohater uruchamia przypadkowo wibrator swojej siostry, myśląc, że to latarka. Wibrator zaczyna działać akurat w momencie, kiedy światła się zapalają i wszystkie oczy skierowana są na niego. Na pytania ciekawskich dzieci co to jest, dorośli szybko znajdują odpowiedź. To… elektroniczna szczotka do uszu.

Zobaczcie także:Źródło: Mat. prasowe Fun Factory


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 19.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Poznaj historię wibratora!

    Poznaj historię wibratora!

    Ciężko nam się przyznać do używania wibratora, ponieważ nadal jest to wstydliwy temat. Zachęcamy Was do poznania historii tego urządzenia, które od wielu wieków daje kobietom dużo… czytaj więcej

  • Czy jesteś seksoholikiem?

    W ostatnim czasie obiegły świat informacje o związkach pozamałżeńskich paru bardzo sławnych sportowców. Większość z nich, poza przeproszeniem swojej rodziny i fanów, oświadczała, że… czytaj więcej