Wielki come back Backstreet Boys!

O takim powrocie może pomarzyć każdy zespół. Backstreet Boys dali porywający koncert w hali Torwar, który potwierdził, że mimo upływu lat legendarny boysband nie stracił nic na swoje popularności.

Wielki come back Backstreet Boys!

Wielki come back Backstreet Boys!


- Nie było nas tutaj naprawdę długo, ale na taki wieczór warto było czekać – powiedział po zakończeniu niedzielnego koncertu w hali Torwar Nick Carter z Backstreet Boys. Wydarzenie od początku wzbudzało wielkie emocje. - Kiedy ogłaszaliśmy ten koncert niektórzy mówili, że to duży eksperyment. Dziś możemy powiedzieć, że z całą pewnością się powiódł – komentował Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Bilety na koncert Backstreet Boys rozeszły się w ekspresowym tempie. Hala Torwar wypełniła się po brzegi. Dominowały kobiety, ale przedział wiekowy widowni koncertu był bardzo rozległy. W Warszawie bawiły się przynajmniej trzy pokolenia. - Tu jest naprawdę bardzo dużo młodych i fantastycznych dziewczyn. Byłem przekonany, że na koncercie będą przede wszystkim ich mamy. Widać, że legenda jest dalej bardzo mocna – komentował znany dziennikarz muzyczny Roman Rogowiecki.

Zespół pojawił się w Warszawie kilka godzin przed koncertem. W tym czasie przed halą gromadzili się fani, którzy na koncert swoich idoli w naszym grali musieli czekać bardzo długo. Atmosfera wyczekiwania przerodziła się w wielkie szaleństwo w momencie, kiedy Backstreet Boys pojawili się na scenie. Publiczność szalała, klaskała, ale przede wszystkim śpiewała z zespołem zarówno te starsze hity jak i zdecydowanie nowsze utwory. Po obu stronach nie zabrakło również polskich akcentów. Publiczność za pomocą kilku tysięcy specjalnie przygotyowanych kartoników sprawiła, że hala Torwar momentalnie stała się biało-czerwona. Zespół odwdzieczył się bardzo szybko, kiedy w trakcie jednej z piosenek na scenie pojawiła się flaga Polski. - Energia działała w tym przypadku w dwie strony – podkreślił Janusz Stefański z Prestige MJM.

Wielki come back Backstreet Boys!

Wielki come back Backstreet Boys!


- Kiedy zespoły wracają, to ludzie są ciekawi, co się zmieniło. Zainteresowanie wzbudza nie tylko muzyka, ale także to, jak wyglądają ich członkowie. W przypadku Backstreet Boys to wszystko powinno się doskonale sprawdzić. Spodziewam się w najbliższym czasie w ich wykonaniu świetnych koncertów i kolejnych znakomitych płyt. Machina powrotu zadziałała naprawdę świetnie – powiedział Kuba Mędrzycki z Radia Złote Przeboje, które było współorganizatorem wydarzenia.  

Podczas koncertu Backstreet Boys w hali Torwar bawiło się blisko osiem tysięcy fanów. - Mogło być ich pewnie więcej, bo do samego końca otrzymywaliśmy pytania o możliwość zakupu wejściówek. Niestety, w tym przypadku nasze możliwości były ograniczone pojemnością hali – podkreślił Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.


Źródło: Mat. prasowe
Foto: Jakub Janecki
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 24.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×