Wiosna w TLC: kolejny sezon kultowego "Salonu sukien ślubnych" przed nami!

Kiedy warto włączyć telewizor? Podpowiadamy!

salon15mainmian.jpg

Tej wiosny na ekrany naszych telewizorów powraca kolejny, 15 już sezon kultowego show "Salon sukien ślubnych". Przygody panien młodych, które szukają "tej jedynej" sukni można śledzić na TLC w każdy wtorek o godzinie 21.30!

W butiku Kleinfeld Bridal na Manhattanie każdy dzień jest wyjątkowy. To nie tylko salon, w którym możemy zobaczyć najpiękniejsze ślubne kreacje, ale miejsce gdzie spełniają się marzenia panien młodych. Podczas tych, jedynych w swoim rodzaju, przymiarek poznajemy historie dziewczyn, będących w przeddzień wielkich zmian w swoim życiu. Możemy także obserwować emocje ich bliskich, którzy towarzyszą im w tym ważnym momencie. 

Co roku konsultanci tego najsłynniejszego ślubnego butiku w USA robią wszystko, aby spełnić nawet najbardziej szalone marzenia każdej panny młodej. W tym sezonie poznamy nie tylko nowych pracowników i młodych, ambitnych praktykantów, ale panny młode 

z całego świata, które w poszukiwaniu swojej idealnej sukni ślubnej zdecydowały się przyjechać aż do Nowego Jorku. Jak zwykle nie zabraknie również klientek celebrytek, wśród których znajdzie się m.in. nagrodzona nagrodą Emmy, Elle King.


 SALON SUKIEN ŚLUBNYCH

(ang. Say Yes to the Dress 15)

Emisja: wtorek, godzina 21:30 w TLC

Say Yes to the Dress S15 male1.jpg

Say Yes to the Dress S15 male2.jpg

Say Yes to the Dress S15 male3.jpg

 zdjęcia: materiały prasowe 

 Zobacz też:
Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 28.03.2017 (aktualizacja: 2017-09-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×