Wyciekł ostry tekst Perrie na temat Zayna. Gigi Hadid puściły nerwy? Zobacz, jak zareagowała!

Modelka dobitnie oznajmiła światu, co sądzi o byłej narzeczonej swojego chłopaka. Czy ma rację? To sprawa dyskusyjna...

gigivsperriemein.jpg

Jak hucznie donoszą zagraniczne media, supermodelka Gigi Hadid miała w końcu odnieść się do słów najnowszej piosenki zespołu Little Mix napisanej m.in. przez byłą narzeczoną jej chłopaka - Zayna Malika - Perrie Edwards. W utworze "Shout Out To My Ex", który ma być skierowany do byłego członka One Direction, jego ex - narzeczona śpiewa raczej o rzeczach, które nie byłyby powodem do dumy dla żadnego faceta. 


Co więcej, w ostatnich dniach do Internetu wyciekł pierwotny, o wiele ostrzejszy tekst piosenki, w którym Perrie miała używać niecenzuralnych sformułowań skierowanych zarówno w stronę swojego ex - narzeczonego, jak i jego dziewczyny - nazwanej w tekście "jakąś modelką". Słowa piosenki zostały jednak złagodzone, bo jak, wytłumaczyły w jednym z ostatnich wywiadów wokalistki Little Mix - nie chciały one wywoływać kolejnego skandalu i sprawić, by na ich najnowszej płycie pojawiło się ostrzeżenie co do użytego na krążku języka. 

Ostrzejszy tekst piosenki, który wyciekł do Internetu już po premierze "złagodzonej" wersji hitu miał jednak na tyle zdenerwować Gigi Hadid, że ta w końcu powiedziała, co tak naprawdę myśli o całej sprawie. Jak donosi brytyjski serwis Mirror, modelka miała powiedzieć swoim znajomym, że "Perrie powinna zapomnieć o Zaynie i dać im w końcu spokój". Dodatkowo Hadid miała również stwierdzić, że zarówno Perrie, jak i jej piosenka są zwyczajnie "niedojrzałe" i Hadid ma już dość całej historii. Słowa modelki dotknęły z kolei fanów wokalistki, a w Internecie rozpętała się przez to kolejna wojna. 


Kto ma rację w tym konflikcie? Z jednej strony mamy bowiem zmęczoną przeszłością swojego chłopaka Gigi, a z drugiej zranioną ex-narzeczoną, z którą Malik planował ślub. Poza tym pamiętajmy, że Zayn na swojej solowej płycie zamieścił co najmniej kilka piosenek nie do końca pochlebnie traktujących o Perrie, a jego nowa dziewczyna zagrała nawet promujących je w teledyskach i... nikt nie zgłaszał sprzeciwu. Gdy zaś to Edwards pisze piosenki biograficzne traktujące o Zaynie, w sieci wrze. Czy to sprawiedliwe? Naszym zdaniem średnio, a podwójne standardy wkradają się absolutnie wszędzie!

Co sądzisz o tym medialnym konflikcie? Która strona ma rację? Czekamy na komentarze. 

gigihadid900.jpg

Gigi Hadid

perrieedwards900.jpg

 Perrie Edwards

zaynmalik900.jpg

Zayn Malik 

źródło: Mirror.co.uk

zdjęcia: FameFlynet


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 17.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×