Wygraj bilety na multimedialne show Pati Sokół

Pati Sokół stworzyła multimedialne show opowiadające o depresji, w którym zobaczymy także Magdalenę Różczę i Łukasza Nowickiego. Dajemy Wam możliwość obejrzenia tego spektaklu. Kto chętny?

Wygraj bilet na multimedialne show Pati Sokół

Wygraj bilety na multimedialne show Pati Sokół


Pati Sokół należy do ekscentrycznych gwiazd. Niektórzy nazywają ją artystką, inni celebrytką. Swój głos szlifuje u samego Setha Riggsa, lecz nie ukrywa, że nie przepada za koncertami, ponieważ do muzyki potrzebuje także uzupełnienia wizualnego. Gwiazda nie ukrywa także swoich skłonności do depresji, dlatego też zdecydowała się na napisanie multimedialnego show pt: "Neverland" opowiadającego właśnie o tej tematyce, w którym oprócz samej Pati Sokół występuje również Magdalena Różczka i Łukasz Nowicki.

KONKURS


Co zrobić aby wygrać podwójne zaproszenie na to show?


Do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na multimedialne show Pati Sokół, które odbędzie się 24 czerwca (godz. 19.00 i 21.00) w TEATRZE WARSawy. (Rynek Nowego Miasta 5/7). Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jaki jest Twój sposób na poradzenie sobie ze złym nastrojem" oraz udostępnienie postu konkursowego na Facebooku poprzez fanpage serwisu MilionKobiet.pl. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20 czerwca 2014 roku, prosimy przesyłać ją na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl w tytule maila wpisując "multimedialne show Pati Sokół". W treści maila proszę zawrzeć dane osobowe oraz numer kontaktowy. Listę laureatów ogłosimy 21 czerwca 2014 roku.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu, który znajdziecie TUTAJ


Czekamy na Wasze zgłoszenia!

POWODZENIA!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 16.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×