Wygraj zestaw książek w sam raz na Walentynki

Książki o miłości polecają się na Walentynki! Te 3 tytuły mogą być wasze.

Wygraj zestaw książek w sam raz na Walentynki

Lubicie spędzać czas z książką? Wygrajcie jeden z 5 zestawów 3 propozycji od Harper Collins. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jaka literacka historia miłosna najbardziej was porusza i dlaczego? Wygrywają najbardziej kreatywne odpowiedzi. Nadsyłajcie je na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl.

Na wasze odpowiedzi czekamy do 12go lutego. Wyniki ogłosimy 13go lutego. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zapoznajcie się z informacjami o książkach, które możecie wygrać:

Wygraj zestaw książek w sam raz na WalentynkiFay prowadzi cukiernię w urokliwym domowym ogrodzie. Praca, ogród i opieka nad wiecznie niezadowoloną matką wypełniają jej życie niemal bez reszty. Od dziesięciu lat spotyka się z Anthonym, ale nie jest to związek, o jakim marzyła. Pewnego dnia w cukierni pojawia się Danny, dużo młodszy od niej trzydziestolatek, który porzucił pracę w londyńskim City i mieszka na łodzi. Fay świetnie się bawi w towarzystwie Danny’ego i pod jego wpływem zaczyna inaczej patrzeć na swoje życie. Tymczasem fatalny zbieg okoliczności sprawia, że traci wszystko, co znała i kochała. Z dnia na dzień musi dokonać wyboru między tym, co przewidywalne a tym, co szalone i nieznane. 

To przez ciebie_10cm.jpg


Niesamowicie śmieszna powieść o tym, jak radzić sobie z życiem, które ciągle rzuca ci kłody pod nogi.
Czy jeden esemes może wywrócić świat do góry nogami? Jeszcze jak!
Trzydziestotrzyletnia Delia postanawia coś zmienić w swoim długim związku z Paulem i nieoczekiwanie oświadcza mu się na moście. Paul jest kompletnie oszołomiony. W pobliskim barze ukradkiem wysyła esemes, który trafia do Delii – przez pomyłkę. Esemes przeznaczony dla Tej Drugiej…
To dopiero początek serii niepowodzeń, porażek i wpadek. Jednak dystans do siebie i poczucie humoru pozwalają Delii pokonać niejeden życiowy zakręt.

W pogoni za miloscia_10cm.jpg
Tylko on
Samantha ma dość uwag, że chociaż skończyła trzydziestkę, nadal nie ma  rodziny. Jej siostra bliźniaczka od dawna jest szczęśliwą żoną i matką, a Samantha nie ma nawet narzeczonego. Postanawia więc zrobić pierwszy krok. Celem staje się przystojny prawnik, James Crighton. Tymczasem ktoś inny od dawna czeka, by zwróciła na niego uwagę…

Tamtej nocy
Katie Crighton od lat jest zakochana w mężu swojej siostry. Pogodziła się z  tym, że nigdy nie będzie szczęśliwa. Chce zmienić przynajmniej to, na co ma wpływ: pracę i mieszkanie. Jej nowym sąsiadem zostaje atrakcyjny naukowiec. Nieoczekiwanie, wbrew sobie, Katie spędza z nim noc. Fatalny zbieg okoliczności sprawia, że o ich „związku” dowiaduje się niemal całe miasto…    POWODZENIA!!!

Informacje o premierach wydawnictwa HarperCollins i konkursy z książkami znajdziesz na profilu na Facebooku:

https://www.facebook.com/HarperCollinsPolskaharpercollins-polska-kopia-0732d9c24dbd381c9e5bebbb5f041eda_9c2e54.jpg

Źródło/ Foto: Mat. prasowe Harper Collins
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 08.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar