Wywiad z gwiazdą: Emma Stone opowiada o pracy przy filmie "La La Land"

Jakie niecodzienne wskazówki dawał Emmie reżyser filmu i dlaczego aktorka płakała, czytając scenariusz? Zobacz wywiad z Emmą Stone!

Collageemmainterviewmain.jpg

Film "La La Land” rozbił wczoraj bank Oscarowych nominacji, otrzymując ich aż 14! Dostając Złote Globy w każdej z 7 nominowanych kategorii, film zdecydowanie zdeklasował konkurencję. Ile statuetek przyznawanych przez Amerykańską Akademię Filmową ostatecznie zdobędzie? Wierzymy, że wszystkie, do których jest nominowany, bo to film wybitny. 

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli - Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w show-biznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?


"La La Land możesz" obecnie zobaczyć w kinach w całej Polsce. My proponujemy Ci natomiast obejrzenie wywiadu z odtwórczynią roli Mii w filmie - Emmą Stone.

Zobacz, co na temat pracy przy tej hitowej produkcji mówi aktorka:

zdjęcia: materiały prasowe, Youtube 

film: Youtube

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 25.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×