Wywiad z założycielką bloga TrendDash

Każda z nas podejmuje swoją osobistą "przygodę z modą"... O tym, czym ona właściwie jest, rozmawialiśmy z założycielką bloga TrendDash. Jaka kobieta stoi za tą enigmatyczną nazwą dowiecie się z naszego wywiadu. Zapraszamy!

gł.jpg

Wywiad z założycielką bloga TrendDashSkąd pomysł na nazwę bloga TrendDash?

-  Sama przeglądam wiele bogów, głównie są to blogi zagraniczne. Dziewczyny, które je prowadzą zainspirowały mnie do stworzenia własnego "pamiętnika" w sieci. Szukałam nazwy w języku angielskim, dlatego że chciałam prowadzić blog w języku polskim i angielskim. Trend – bo interesuję się trendami i to nie tylko w modzie, a Dash – to zryw, pęd czyli coś, co dzieje się szybko – i tak właśnie wygląda moje życie - ciągle w biegu... Myślę, że jest sporo kobiet, które żyje podobnie - ciągle brakuje nam czasu…

Jak długo trwa Twoja przygoda z modą?

- To jest dość trudne pytanie, bo co to znaczy „mieć przygodę z modą”? Każda kobieta, która staje przed lustrem i szykuje się do wyjścia, można powiedzieć, że ma przygodę z modą.Ta podróż przez trendy, style zaczyna się już chyba w wieku przedszkolnym, kiedy same wybieramy ubrania i mówimy mamie "tego nie założę!". Zawsze lubiłam modę, oglądałam kolorowe magazyny, programy o modzie i tak pozostało do dzisiaj.

Kiedy był moment przełomowy, w którym stwierdziłaś, że chcesz być „głosem w modzie”, który ma coś do powiedzenia?

- Ja nie chcę być takim „głosem w modzie”, który kogoś ocenia, coś dyktuje. Blog jest po prostu moją wizją mody, próbą adaptacji aktualnych trendów i wyszukiwaniem ciekawych projektów.  

Skąd czerpiesz inspiracje do swoich stylizacji?

- Oglądam pokazy, portale internetowe, blogi zagraniczne i ofertę sklepową. Inspirują mnie także filmy i seriale, jak np. Suits, Scandal czy Mad Man. Mnóstwo pomysłów można naprawdę znaleźć na ulicy - wystarczy przejść się po Londynie, czy Mediolanie, co rewelacyjnie pokazuje The Sartorialist.

Wywiad z założycielką bloga TrendDash

Wywiad z założycielką bloga TrendDash


Jak chciałabyś zatem aby wyglądały polskie ulice?

- Aby było na nich jeszcze więcej uśmiechniętych, zadowolonych z siebie kobiet. Ciekawy strój na pewno w tym pomaga - a kobieta, która usłyszy: "jak pięknie dziś wyglądasz" od razu staje się bardziej pewna siebie. To z kolei zachęca do eksperymentowania i zabawy z modą.      


Komu dedykowany jest Twój blog i czy ma to odzwierciedlenie w odbiorcach?

- Blog jest dla kobiet, które interesują się modą, szukają nowości, różnych ciekawostek nie tylko w kontekście ubrań. I takie właśnie są moje czytelniczki.

Zwyciężyłaś w konkursie Stendi.pl  organizowanym na łamach HOT Moda. Nagrodą było m.in. stylizowanie profesjonalnej sesji modowej, jak wrażenia?


- Sesja modowa w HOT Moda – SUPER! To są profesjonaliści, każdy zna swoje zadania, jest wtedy cel i praca, wszystko toczy się płynnie a efekty są znakomite. Mam nadzieję, że także dzięki temu więcej osób dowie się o istnieniu mojego bloga, a ja poznam jeszcze więcej ciekawych ludzi.

Jak widzisz swoją karierą modową na przestrzeni najbliższych lat? Czego byś tak naprawdę chciała? Być stylistką, stylizować sesje w magazynach, stworzyć własną linię ubraniową? to może pójść w różnych kierunkach...

- Zobaczymy w jakim kierunku blog się rozwinie ;). Blog jest dla mnie pewną formą automotywacji. Sprawia, że chcę się zainteresować nowym makijażem, chcę odwiedzić nowe miejsca. To zaś motywuje inne kobiety do zadbania o siebie - tak przynajmniej mi mówią ;) Co będzie za parę lat? Dziś jeszcze nie wiem. Na razie prowadzenie bloga to dla mnie duży fun.

Wywiad z założycielką bloga TrendDash

Wywiad z założycielką bloga TrendDashJak określiłabyś swój własny styl i to jaką jesteś kobietą w tym momencie?

- Lubię nowości i zmiany. Jednego dnia ubieram się na sportowo, drugiego potrzebuję szpilek i sukienki. Nadal lubię eksperymentować.

Jedna rada od Ciebie dla innych kobiet?

- Odwagi!


Tekst: Marietta Przybyłek
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: TrendDashDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 23.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
TrendDash
płaszczyk jest z Zary ;)
Dodano: 2013-08-23 23:07:37 Zgłoś nadużycie
karolinahh
a ja mam pytanie o ten brązowy płaszczyk - skąd jest ? przejrzałam całego bloga tej Pani i nie znalazłam.. :(
Dodano: 2013-08-23 18:32:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×