Wyznania Kris Jenner...

Popularna ''mamusia'' z reality show, Kris Jenner znana jest z tego, że lubi otwarcie mówić o swoich sprawach prywatnych. Tym razem również postanowiła wypowiedzieć się na temat operacji plastycznych. Co miała do powiedzenia?

 Kris Jenner

''Sexy mama'' Kris Jenner nigdy nie wstydziła się mówić o swoim zamiłowaniu do operacji plastycznych. Bez skrępowania opowiada kiedy i na jakie okazje poprawiała swój wygląd (np. ślub Kim Kardashian). Mało kto pamięta już jak kiedyś wyglądała Kris ponieważ jak sama twierdzi, regularnie dba o to by nie zaniedbywać plastycznych zabiegów. ostatnio jednak lekko zaszokowała publikę otwarcie opowiadając w programie telewizyjnym, że ''każda kobieta raz na 20 lat powinna sprawić sobie nowy biust''. Zapytana czy sama korzysta z tej rady odparła, że oczywiście! Podobno pierwszy raz powiększyła sobie biust wiele lat temu, więc pytanie tylko czy przymierza się do nowej operacji, czy już dawno ją zrobiła? Kris skarżyła się również na brak prywatności: ''Mam kamery w swoim domu przez 24/7'', ''Wychodzę na kawę i wracam z nowym biustem'' wyznała. Matka 6 dzieci doskonale dba o to by o niej nie zapomniano, za wszelką cenę...

Co sądzicie o filozofii i podejściu Kris Jenner do operacji plastycznych? Też uważacie, że każda kobieta potrzebuje ''wymienić biust raz na 20 lat''?

Kris Jenner

Kris Jenner lubi się odmładzać nie tylko operacjami i zabiegami. Czasami pożycza nawet ubrania od swoich córek!

 Kris Jenner

Kris również stara się być przyjaciółką córek i często chodzi z nimi na różne imprezy. Zdecydowanie lubi być w blasku fleszy...

 Kris Jenner

Zawsze stara się też sexownie wyglądać. Szpilki i kuse sukienki to jej znak rozpoznawczy

Niestety, czasami pragnienie popularności jest silniejsze od rozsądku. Kris Jenner ima się każdej propozycji by pozostać na topie. ZOBACZCIE jakie buty reklamują Kris Jenner i Kim Kardashian!

skechers-kim-kardashian-kris-jenner-nick-saglimbeni-shape-ups1-890921d727e5aa49cb8d3457f3de08c6-1_bd034a.jpg

Foto: FameFlynet.com

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Wtorek 27.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×