Zajęcia gwiazd zanim zostały sławne

Dzisiaj cieszą się wielkim zawodowym sukcesem, znają ich wszyscy i normą jest dla nich przechadzanie się po czerwonym dywanie w blasku flaszy. Nie zawsze jednak tak było. Droga do sukcesu jest zazwyczaj bardzo kręta i wyboista. Nigdy nie zgadniecie kto był makijażystką w domu pogrzebowym, kto dozorcą, a kto portierem w szpitalu psychiatrycznym...

Zajęcia gwiazd zanim zostały sławne

Zajęcia gwiazd zanim zostały sławne

Wielkie marzenia ma każdy z nas, nie spełniają się one jednak na pstryknięcie palcami, trzeba wiele wysiłku, ciężkiej pracy, wytrwałości i odrobiny szczęścia aby osiągnąć to, co się sobie zaplanowało. Studia aktorskie, reżyserskie czy muzyczne rocznie kończy na całym świecie mnóstwo osób... nielicznym dane jest później znaleźć pracę w zawodzie. Co więcej, zanim to się stanie za coś trzeba żyć. Kiedy przychodzi dzień sukcesu nie mówi się o tym zbyt wiele ale większość z znanych nam postaci ze świata show-biznesu w młodości parała się najróżniejszymi zawodami, niektóre z nich nawet mrożą krew w żyłach! Makijażysta w domu pogrzebowym, kopacz grobów czy portier w szpitalu psychiatrycznym... to dość nietypowe zajęcia.

Zagłębiając się w biografię znanych osób m.in. Brada Pitta, Jimego Carrey'a, Whoopi Goldberg, Quentina Tarantino, Lady Gagi, Roda Stewarta, Jennifer Aniston, Micka Jaggera, Julii Roberts czy Gerarda Butlera można się dowiedzieć naprawdę zaskakujących rzeczy, które dowodzą iż początki nigdy nie są łatwe, kształtują natomiast nasz charakter. Wszystkie doświadczenia nas budują, a więc gdyby nie one, nasze ulubione gwiazdy nie byłyby takie jakie są dzisiaj.

Jesteście ciekawi w jaki sposób gwiazdy zarabiały przed laty "na chleb"?

1. Brad Pitt

Znany amerykański aktor i producent filmowy był kierowcą limuzyny, przez chwilę pracował jako striptizer, ale również skutecznie reklamował restaurację w stroju kurczaka.

Brad Pitt.jpg

2. Jim Carrey

Komik i aktor nie miał łatwego dzieciństwa, w wieku 15 lat musiał iść do pracy, żeby wspomóc rodzinę finansowo. Zanim został aktorem pełnił funkcję dozorcy.

Jim carrey.jpg

3. Whoopi Goldberg

Aktorka, komediantka i piosenkarka była makijażystką... w domu pogrzebowym. Dacie wiarę? Pracowała również w seks telefonie.

Whoopi Goldberg.jpg

4. Quentin Tarantino

Tarantino obdarzony ogromnym talentem reżyserskim zaczynał od sprzedawania biletów w kinie. Na całe szczęście nie zagrzał tam długo miejsca. Zniechęcił się ponieważ filmy puszczane w kinie, w którym pracował były wyłącznie dla dorosłych widzów, szybko znudziło to przyszłego reżysera. Po jakimś czasie przeniósł się do wypożyczalni video.

Quentin Tarantino.jpg

5. Rod Stewart

Brytyjski piosenkarz również nie miał wdzięcznej pracy... kopał groby.

Rod Stewart.jpg

6. Julia Roberts

Seksowna aktorka i laureatka Oscara, przebyła bardzo długą drogę zanim odniosła sukces. Najpierw pracowała w pizzerii, później w sklepie obuwniczym.

Julia Roberts.jpg

7. Lady Gaga

Piosenkarka, autorka tekstów, skandalistka aby wiązać koniec z końcem, musiała podjąć pracę jako kelnerka i tancerka w klubie go-go.

Lady Gaga.jpg

8. Jennifer Aniston

Zanim została aktorką, pracowała jako kelnerka i goniec jeżdżąc na rowerze.

Jennifer Aniston.jpg

9. Mick Jagger

Wokalista i współzałożyciel The Rolling Stones był portierem w szpitalu psychiatrycznym. Zanim jego kariera nabrała tempa sprzedawał też lody.

Mick Jagger.jpg

10. Gerard Butler

Ten przystojniak, ciacho wśród aktorów, pracował w kancelarii adwokackiej, z której niestety został wyrzucony. Może i lepiej?

Gerard Butler.jpg

Wygląda na to, że nikt nie miał łatwo, więc są jeszcze duże szanse na zostanie gwiazdą. Nieważne co robisz obecnie, los zawsze może się odmienić. Kto wie, może jest jeszcze pora na zostanie znaną aktorką, piosenkarką czy reżyserem.

Wystarczy tylko trochę szczęścia i determinacji!

Zobaczcie również zaskakujące metamorfozy gwiazd!

ID galerii:859


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Justyna Nowosielecka , Piątek 12.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
,,Anonim
To ciekawe bo Gaga podobno chodziła do tej samej prestiżowej szkoły co Paris Hilton
Dodano: 2014-09-13 17:50:12"
Masz rację pewnie wymyśliła historię o klubie ze striptizem, bo zawsze to lepiej wygląda - od pucybuta do milionera.
Dodano: 2014-09-30 22:06:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jim Carrey wygląda nieźle mimo upływu czasu. Mogłabym go schrupać. A Julii Roberts nie cierpię - nijaka aktorka, a do tego zarozumiała. P.S. Kto chciał oglądać Gagę w klubie ze striptizem? Fuj
Dodano: 2014-09-30 22:05:16 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zobaczyłam zdjęcia Dody na dole i zwymiotowałam
Dodano: 2014-09-30 22:04:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
NOWENNA POMPEJAŃSKA- MODLITWA NIE DO ODPARCIA!!![/b]
Dodano: 2014-09-24 11:12:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
To ciekawe bo Gaga podobno chodziła do tej samej prestiżowej szkoły co Paris Hilton
Dodano: 2014-09-13 17:50:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
a doda, zanim została piosenkarką, robiła lody.
Dodano: 2014-09-13 11:59:42 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×