"Zamieniam się w słowa" - poezja Elżbiety Krajewskiej

21 stycznia o godz. 19:00 w Piwnicy Warsza Teatru Kamienica odbędzie się wieczór poetycki Elżbiety Krajewskiej związany z promocją tomiku pt. "Zamieniam się w słowa".

"Zamieniam się w słowa" - poezja Elżbiety Krajewskiej

"Zamieniam się w słowa" - poezja Elżbiety KrajewskiejElżbieta Krajewska zabierze słuchaczy w muzyczno-poetycką podróż, stopniowo odkrywać będzie dary poezji, która koi duszę i ukazuje piękno ukryte w teraźniejszości. Wiersze zaprezentowane przez artystkę pochodzą z piątego tomiku, noszącego tytuł "Zamieniam się w słowa". Jak mówi poetka:
"A teraz nowy czas nastaje, powiew wolnego Wodnika przynosi nowe prawdy, nowe rozwiązania. Przynosi radość i miłość, które wyzwalają ze zniewalających więzów, toksycznych związków, ograniczonego myślenia o tym, kim jesteśmy i czym jest życie. Wszystko wokół stopniowo się zmienia."

Rozmowę z Elżbietą Krajewską poprowadzi Justyna Sieńczyłło, która wraz z Emilianem Kamińskim i poetką przedstawi wybrane utwory z tomiku. Spotkanie będzie również okazją do indywidualnych rozmów z autorką (zaraz po prezentacji liryków). Wieczór urozmaicony zostanie grą na gongach z towarzyszeniem kontrabasu w wykonaniu Piotra Rodowicza.

Źródło: Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ Thinkstock

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 14.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×