Zayn Malik zostawił Gigi Hadid?

Gdy wszystkim wydawało się, że związek dwójki celebrytów ma się w najlepszym porządku, wokalista postanowił rozstać się z Gigi. Dlaczego?

gigizaynmainbreakup.jpg

Jeszcze tydzień temu szczęśliwa Gigi dzieliła się ze światem wspólnymi zdjęciami z Zaynem i zapewniała, że bardzo go kocha. Nic nie wskazywało na to, że para się rozstanie. Nic poza charakterem Zayna. 

Wokalista słynie bowiem z kontrowersyjnych, życiowych decyzji. Kilka miesięcy wcześniej, z dnia na dzień, Zayn zerwał zaręczyny z Perrie Edwards, z którą był ponad 4 lata, miał wspólną posiadłość w Londynie i planował ślub, by chwilę później niespodziewanie związać się z Gigi Hadid, a ich uczucie uwiecznić jeszcze w teledysku do swojego debiutanckiego, solowego singla "Pillowtalk", którego tekst podobno poświęcony jest... Perrie Edwards.

Zobacz też: Zayn Malik zerwał zaręczyny z Perrie Edwards!

Perrie, która sama również jest osobą publiczną (śpiewa w brytyjskim zespole Little Mix), długo dochodziła do siebie po zerwaniu. Tuż po rozstaniu, wokalistka załamała się będąc na scenie i zalana łzami, nie mogła dokończyć śpiewania piosenki "The End" z repertuaru swojego zespołu, której tekst mówi o rozstaniu w związku. 

W 2015 roku Zayn niespodziewanie odszedł także z zespołu One Direction, na rzecz kariery solowej, zostawiając zespół w niepełnym składzie w środku trasy koncertowej w Japonii.

Tym razem Malik znowu zachował się w typowy dla siebie sposób.  

Według świadków, Zayn miał umówić się na kolację z niczego nieświadomą Gigi, podczas której wyznał jej, że obecnie nie jest gotowy na poważny związek i potrzebuje czasu, by skupić się na sobie i swoim rozwoju. Modelka, w odpowiedzi miała się zalać łzami i załamana pojechać do domu. 

Żadna ze stron nie skomentowała jeszcze oficjalnie wiadomości o zerwaniu. Myślisz, że jest nadzieja, że do siebie wrócą? 

zayn1.jpg

Gigi Hadid i Zayn Malik 

zayn2.jpg

zayn3.jpg

Gigi sfotografowana przez paparazzich już po rzekomym rozstaniu

perrie.jpg

Była narzeczona Malika - Perrie Edwards  

zayn4.jpg

zayn5.jpg

Zayn Malik 

Zdjęcia:

Starstock, FameFlynet, Instagram.com/perrieeele 

Zobacz też: 


Dodał(a): Natalia Fijał , Sobota 28.05.2016 (aktualizacja: 2016-07-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar