Zdjęcia tego fotografa kryją pewną tajemnicę... Nie uwierzysz, jak się dowiesz o co chodzi!

Zobacz z jakiego powodu fotograf z Singapuru jest w ostatnich dniach na ustach wszystkich!

chuadmainmain.jpg

Hitem sieci w ostatnich dniach jest konto na Instagramie pewnego fotografa, a zarazem modela, niejakiego Chuando Tana, którego zdjęcia stały się viralem i z niedowierzaniem są udostępniane przez tysiące ludzi na całym świecie.

Dlaczego? Otóż po pierwsze, co widać na fotografiach pochodzącego z Singapuru fotografa mody, jest bardzo atrakcyjny wygląd mężczyzny, ale to nie on jest głównym powodem jego popularności. Rozgłos w sieci Chuando zdobył swoim... wiekiem!

Okazuje się, że mężczyzna ma 50 lat, choć w ogóle na to nie wygląda! W komentarzach na temat jego osoby czytamy, że wiele osób powiedziałoby, że wygląda on zaledwie na niecałe 30 lat!

Jaki jest sekret młodości fotografa z Singapuru? Mężczyzna twierdzi, że sukces zawdzięcza odpowiedniej diecie, która w dużej mierze oparta jest na gotowanym mięsie drobiowym w towarzystwie ryżu. Kolejnym powodem świetnego wyglądu według Chuando jest fakt, że... stara się nie brać kąpieli w późnych godzinach nocnych. Cóż, brzmi dość osobliwie, ale może w tym szaleństwie jest metoda? 


Zobacz, jak na zdjęciach na swoim koncie na Instagramie prezentuje się Chuando Tana:


Uważasz, że jego wygląd to rzeczywiście zasługa jedynie dbania o siebie, czy może mężczyzna korzysta też z zabiegów medycyny estetycznej, do których się po prostu nie przyznaje? 

Zobacz też:

zdjęcia: Instagram  
Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 26.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
What are you saying? That guy can't be a 50 year old. He looks more younger and lively then me and my hair line has gone and he got full head hair.prime assignment
Dodano: 2018-11-16 12:03:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
Mężczyzna twierdzi, że sukces zawdzięcza odpowiedniej diecie, która w dużej mierze oparta jest na gotowanym mięsie drobiowym w towarzystwie ryżu!
clicker heroes 2.0
Dodano: 2018-05-22 05:01:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×