Żenada czy zemsta roku? Zayn Malik zaatakowany przez swoją ex!

Perrie Edwards - była narzeczona Zayna Malika postanowiła pogrążyć wokalistę w tekście swojego najnowszego przeboju. Będzie skandal?

shoutoutscandal.jpg

Nie wszyscy wiedzą, że popularny wokalista Zayn Malik (23 lata), który dziś jest chłopakiem najsławniejszej chyba obecnie modelki na świecie - Gigi Hadid (21 lat), przez ponad 4 lata związany był i to poważnie ze swoją "pierwszą miłością" Perrie Edwards - 23-letnią wokalistką brytyjskiego girlbandu Little Mix. 

Związek był na tyle poważny, że para była zaręczona, planowała huczne wesele i dzieliła zakupiony razem dom w Londynie. 


Smutny Koniec bajki 

Niestety dla Perrie, pewnego dnia Zayn postanowił zerwać ponad 4-letni związek, a niedługo później był już znany jako chłopak Gigi Hadid, co para zresztą przypieczętowała pozując wspólnie do romantycznej sesji w "biblii mody" czyli magazynie Vogue

Jakby tego było dla Perrie mało, w tym samym czasie dziewczyna załamała się do tego stopnia, że podczas jednego z występów na żywo, rozpłakała się na scenie podczas wykonywania piosenki "The End", której tekst poświęcony jest ostatecznemu rozstaniu kochanków. Cała sprawa została natomiast poddana silnej krytyce fanów nowej pary show-biznesu Gigi i Zayna, którzy wyśmiewali w sieci Perrie i porównywali jej urodę z urodą modelki. 

Słodka zemsta na byłym? 

Nic dziwnego, że dziewczyna mogła się zdenerwować i w końcu dała temu upust w swojej najnowszej piosence, która, mimo że światło dzienne ujrzy dopiero w niedzielę, już budzi spore kontrowersje w sieci.

Dlaczego? Do mediów przedostały się bowiem informacje, według których tekst nowego singla brytyjskiego girlbandu zatytułowany "Shout Out to My Ex" ma ściśle dotyczyć związku Perrie i Zayna. A wokalista raczej nie będzie z tego zadowolony. W tekście piosenki mają bowiem znaleźć się między innymi takie stwierdzenia: "Słyszałam, że jest zakochany w nowej dziewczynie, mam nadzieję, że mają lepszy seks i ona nie będzie musiała udawać tak, jak ja" oraz: "Cztery długie lata razem po to, żeby to wszystko odwołać". Cóż, tekst nie wydaje się zbyt pochlebny dla Zayna. Czy po niedzielnej premierze wybuchnie skandal?  

Czy zemsta na byłym w postaci wydania agresywnej piosenki to dobry pomysł, czy może kompletna żenada? Czekamy na komentarze. 


Poniżej zobacz zapowiedź teledysku do piosenki Little Mix "Shout Out To My Ex"

Zobacz też: Zayn i Gigi pozbędą się Perrie ze swojego życia?!  

zdjęcia: FameFlynet, Instagram  Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 14.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Dobrze mu tak :v Sława mu odbiła do głowy i porzucił Perrie, szkoda mi jej.
Dodano: 2016-10-21 22:19:01 Zgłoś nadużycie
Anonim
Żenada
Dodano: 2016-10-14 18:33:18 Zgłoś nadużycie