Złote Globy 2017: Ryan Gosling poruszył wszystkich. Czy to najlepsza przemowa gali?

Aktor wykorzystał swoją przemowę podczas odbierania Złotego Globu do tego, aby zaakcentować kilka ważnych spraw. Czy to była najlepsza przemowa gali? Jest na to spora szansa!

goslinggoldenblobes2017main.jpg

74. gala rozdania Złotych Globów to już historia. Po gali pozostało jednak sporo ważnych do zaakcentowania wydarzeń. Jednym z nich z całą pewnością jest poruszająca przemowa Ryana Goslinga. Aktor otrzymał nagrodę Złotego Globa za główną rolę męską w filmie "La La Land", który premierę w Polsce będzie miał dopiero 20 stycznia. Film ten został już wielokrotnie nagrodzony we wszystkich możliwych kategoriach i jest silnym kandydatem do Oscara w tym roku.

Jednak to nie wyróżnienie dla filmu, czy dla aktora było najistotniejsze. Tym razem chcemy szczególną uwagę zwrócić na poruszające słowa Ryana Goslinga, które ten wypowiedział podczas podziękowań, gdy wszedł na scenę. 

goslingmalegoldenglobes1.jpg

goldenglobesmalegoslingstone.jpg

 Ryan Gosling i Emma Stone ze Złotymi Globami za role w filmie "La La Land" 

Po krótkim żarcie, jakoby pomylono go z Ryanem Reynoldsem i podziękowaniu koleżance z planu - Emmie Stone oraz reżyserowi filmu - Damienowi Chazelle, Gosling podziękował za wsparcie tylko jednej, najważniejszej osobie - swojej żonie, Evie Mendes, mówiąc:

- Kiedy ja śpiewałem, tańczyłem i grałem na pianinie, przeżywając jedno z najwspanialszych doświadczeń filmowych w moim życiu, moja żona zajmowała się wychowaniem naszej córki i chodziła w ciąży z kolejnym dzieckiem, a przy tym, starała się pomóc bratu w jego walce z nowotworem. Gdyby ona nie wzięła na siebie tego wszystkiego żebym ja mógł przeżyć to wspaniałe doświadczenie, dziś z całą pewnością stałby na tej scenie ktoś inny. Dlatego, kochanie dziękuję - powiedział przejęty aktor.

Gosling zadedykował także nagrodę pamięci brata aktorki, który przegrał walkę z rakiem. 

ryanredcarpetalone2.jpg

ryanaloneredcarpet1.jpg

 Ryan Gosling na czerwonym dywanie, tym razem bez żony - Evy Mendes  

Swoją wypowiedzą Ryan Gosling przypomniał nam, że wszyscy, nawet ci najpopularniejsi i najbardziej uznani zmagają się z codziennymi problemami i najważniejsze jest, aby w tej trudnej codzienności nie zapominać o wartościach, takich, jak rodzina i wzajemne wsparcie. Poprosimy o więcej takich słów i dobrych przykładów ludzkich odruchów w show-biznesie. 

Posłuchaj przemowy Ryana Goslinga po otrzymaniu Złotego Globa:

zdjęcia: FameFlynet, Starstock, film: YoutubeDodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 10.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×