Zobacz ciekawe "10 godzin marszu przez małe miasteczko"

Ostatnio w Internecie bardzo popularne stały się serie filmów, które pokazują spacer po dużym mieście i reakcje ludzi. Tym razem postanowiono podejść do sprawy z humorem...

Zobacz ciekawe "10 godzin marszu przez małe miasteczko"

Zobacz ciekawe "10 godzin marszu przez małe miasteczko"

Pierwszym filmem, który później wywołał lawinę odwzorowań, było nagranie 10 godzinnego spaceru młodej kobiety po ulicach NYC. 

Ukryta kamera zarejestrowała wtedy bardzo różne reakcje mężczyzn, którzy czasem rzucali niewybredne hasła w kierunku młodej kobiety. Miało to pokazać, że raczej nierealnym jest spacer po Nowym Jorku bez usłyszenia choć jednego hasła zaczepki od jakiegoś mężczyzny.

 

Jednak znaleźli się tacy, którzy całe przedsięwzięcie uważają nie tyle za bezsensowne, ale po prostu za śmieszne. Zaraz po opublikowaniu oryginału ukazała się odpowiedź w wersji męskiej.

To jednak nie koniec parodii tego filmu. Pewien Youtuber postanowił w całą akcję włączyć jedną z... księżniczek Disney'a, a mianowicie Bellę z bajki "Piękna i Bestia".

Młoda piękna Bella przechadza się przez swoje miasteczko, a zamiast normalnych dialogów z bajki, autor parodii podłożył "zaczepki" z oryginału. 

Cóż, sami zobaczcie i oceńcie jaki jest efekt: 

Zobacz też: 

Źródło: milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 01.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×