Zobaczcie jak kobieta tańczy na rurze ze... swoim małym dzieckiem!

Pole Dance, czyli artystyczny taniec na rurze, staje się coraz bardziej popularną formą aktywności. Zobaczcie jak wykonuje go świeżo upieczona mama razem ze swoim dzieckiem!

pole dance z dzieckiem.jpg

Zobaczcie jak kobieta tańczy na róże ze... swoim małym dzieckiem!

Kobiety po ciąży często są tak zajęte opieką nad dzieckiem i dbaniem o dom, że czasem brakuje im już wolnej chwili, by móc robić to co kochają.

Jednak kiedy nasza pasja jest częścią naszego życia, szukamy na wszystkie sposoby możliwości spełniania się w tym, co kochamy. Oczywiście ważne jest, by nie robić tego kosztem najbliższych. Czy można zatem pogodzić miłość do dziecka i miłość do pasji?

Zobacz też: ZOBACZCIE FENOMENALNY TANIEC KOBIETY W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY 

Jak to mówią, wszystko można, jeśli tylko się chce. Dowodem na to jest młoda mama, która postanowiła swoją pasję, jaką jest pole dance, podzielić razem ze swoim dzieckiem. By maluch nie czuł się w żaden sposób odrzucony, postanowiła zabierać go ze sobą na treningi, co więcej, postanowiła z nim tańczyć!

 

Widok mamy, która robi to co kocha, a przy tym może zapewnić swojemu dziecku bliskość, naprawdę cieszy. Taka postawa może być pozytywnym impulsem dla wielu kobiet, którym wydaje się, że po urodzeniu muszą ostatecznie pożegnać się z tym, co robiły przed ciążą.

Zobacz też: ZOBACZCIE ZABAWNY COVER PIOSENKI Z "KRAINY LODU" W WYKONANIU MAMY I CÓRKI 

Ashley Wright, tancerka i blogerka, która naprawdę cieszy się swoim rodzicielstwem i dzieli się tą radością z innymi. Film, na którym tańczy do słynnej piosenki z filmu "Król lew" jest na to niezbitym dowodem. Ashley pokazuje także, że kobieta po ciąży wcale nie musi być mniej sprawna niż przed nią.

Zobaczcie ciekawy filmik tancerki pole dance! 

Zobacz też: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 30.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim Dodano: 2015-03-31 11:28:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×